ROLTECHNIK – WELLNES HYDROMASÁŽNE A PARNÉ BOXY + HYDROMASÁŽNE VANE

Blahodárna relaxácia v pohodlí domova. Denná hygiena, ktorá prispieva k Vášmu zdraviu! Nezaberá viac miesta ako bežný sprchovací kút a vojde takmer do každej kúpeľne.

ZEOLIT - PRÍRODNÉ FILTRAČNÉ MÉDIUM V BAZÉNOCH A KÚPACÍCH JAZIERKACH - BIOBAZÉNOCH

Čistota v bazéne je jedna z najdôležitejších požiadaviek, aby sa kúpanie v bazéne stalo skutočným pôžitkom. Na udržanie vysokej kvality vody v bazéne je nutná jeho pravidelná starostlivosť a efektívne čistenie vody.

Podobné odporúčané články: 

HYGIENICKÉ POŽIADAVKY NA VODU V BAZÉNOCH

V poslednom období sa dostáva do popredia čoraz viac budovanie kúpalísk a wellnes centier, ktoré bývajú niekedy súčasťou hotelových centier. Voda na kúpanie môže byť každá tečúca alebo stojatá voda, alebo jej časť, ktorá je využívaná na kúpanie a v ktorej je kúpanie povolené. Kúpaliská delíme na prírodné a umelé. Prírodným kúpaliskom je prírodná vodná plocha označená na kúpanie a s ňou súvisiace prevádzkové plochy s vybavením. Umelým kúpaliskom je krytá alebo nekrytá stavba určená na kúpanie a s ňou súvisiace prevádzkové plochy s vybavením. Umelé delíme na termálne a netermálne. Bazény poznáme s bez recirkulácie vody a s recirkuláciou vody.

 

ZASTREŠENIE: AKO SI VYBRAŤ TO NAJVHODNEJŠIE?

Premenlivé počasie, charakteristické pre mierne podnebné pásmo, dokáže majiteľom bazénov odkrojiť významnú časť leta pri vlastnom kúpalisku. Preto je zastrešenie bazéna i napriek svojej pomerne vysokej cene v našich zemepisných šírkach veľmi rozumnou investíciou.

Podobné odporúčané články: 

Kým zaspievate bazénu uspávanku...

Leto je už za nami a tí z nás, ktorí si ho užili aj v pohodlí domáceho bazéna, budú musieť pomaly pripraviť „svojho vodného miláčika“ na zimný spánok. Nie je to vôbec zložité, avšak je to veľmi dôležitý krok, ktorý netreba podceniť, aby sa vám

Podobné odporúčané články: 

MOŽNOSTI VYUŽITIA BYTOVÝCH ODOVZDÁVACÍCH STANÍC TEPLA PRI OBNOVE BYTOVÉHO FONDU

Pri obnove bytového fondu sa často stretávame s požiadavkou odberateľov tepla – užívateľov jednotlivých bytov, aby sa dodávka tepla na vykurovanie a prípravu teplej vody merala priamo v mieste pripojenia bytu. Tejto požiadavke sa najviac

Bazén v panelákovom dome

Málokto by čakal, že vo vnútri panelákového domu sa môže skrývať plne vybavený bazén, ktorý je dostatočne veľký na pohodlné plávanie. Luxusný francúzsky vnútorný bazén vám dokáže postaviť, napríklad v pivničných priestoroch, spoločnosť Desjoyaux vďaka svojim originálnym patentom.