Kamco - preplachovacie čerpadlá pre profesionálov

Kamco vyvinulo prvé preplachovacie čerpadlo už v roku 1992. Bohaté skúsenosti spolu s neustálym výskumom a vývojom nám umožňujú poskytovať vynikajúcu radu čerpadiel, chemických látok a doplnkov. Opierajú sa o technické znalosti, podporu a servisné úkony.

Podobné odporúčané články: 

WILO-YONOS PICO

Čerpadlo novej generácie Wilo-Yonos PICO umožňuje maximálny komfort pri montáži a pri nastavovaní prevádzkových parametrov. Činnosti potrebné k montáži a nastaveniu zaberajú teraz oveľa menej času a znižujú počet servisných prehliadok. Práca s týmto čerpadlom nebola ešte nikdy tak pohodlná.

POSILNENIE TLAKU VODY – E.SYBOX. ODČERPÁVANIE ODPADOVEJ VODY – GENIX

Spoločnosť IVAR CS spol., s r. o. je už od svojho vzniku distribútorom čerpacej techniky DAB na českom a slovenskom trhu. Naším záujmom je predovšetkým spokojnosť zákazníka. Preto od začiatku dbáme na skvalitnenie našich služieb všetkými dostupnými prostriedkami. Výsledkom našej snahy je veľmi dobré obchodné a servisné pokrytie po celej Českej a Slovenskej republike. Ďalším dôležitým aspektom spokojnosti zákazníka je zaistenie kvality našich dodávaných výrobkov.

MEIBES PREDSTAVUJE NOVINKU KOMBIMIX

Kompaktná, univerzálna, energeticky vysoko účinná a sofistikovaná, to je čerpadlová zostava KOMBIMIX od firmy MEIBES. Zostava integrujúca dva vykurovacie okruhy do jedného celku s minimálnymi nárokmi na priestor a zaujímavo riešeným dizajnom.

Podobné odporúčané články: 

Zelené riešenia pre vykurovanie a ohrev vody

Trvalá udržateľnosť, najvyššia energetická efektívnosť a nízke prevádzkové náklady hrajú v oblasti vykurovacích technológií čoraz dôležitejšiu rolu. Touto cestou zákazníci šetria nielen svoje peniaze, ale aj životné prostredie. Ako zdroj bezplatnej energie môžu využiť vzduch, vodu alebo zem. A to aj vďaka štátnym dotáciám.

NOVÉ VYSOKOTLAKOVÉ ODSTREDIVÉ ČERPADLO „WILO-HELIX EXCEL“

Vysoko efektívna súhra motorovej technológie EC a hydrauliky

PREDSTAVENIE PRODUKTOV FIRMY DAB PUMPS ...

Exkluzívny distribútor, v Českej a Slovenskej republike IVAR CS spol. s r. o., významného výrobcu čerpacej techniky firmy DAB PUMPS predstavuje pre obchodných partnerov a zákazníkov na Slovensku obsah činnosti a stručné portfólio produktov.

ESBE – NOVÁ GENERACE PROGRESIVNÍCH OTOČNÝCH SMĚŠOVACÍCH VENTILŮ A ČERPADLOVÝCH JEDNOTEK

Švédská Firma ESBE vyrábí ventily již více než 80 let a za tu dobu se staly její výrobky pojmem a etalonem pro kvalitu ve svém oboru. Ventily řady VRG130 mírou vnitřní netěsnosti menší než 0,02 – 0,05 % představují absolutní špičku. Firma ESBE přesto přichází trh neustále s novinkami. Nyní uvádí na trh novou generaci otočných ventilů s progresivní regulační charakteristikou VRG430 a čerpadlové jednotky vybavené těmito ventily. Tyto směšovací ventily a čerpadlové jednotky jimi vybavené se stávají ideálním řešením při použití energeticky úsporných čerpadel v hydronických soustavách s požadavky na proměnný průtok a dodávku tepla.

TECHNICKÉ ZARIADENIA V BUDOVÁCH. ČERPADLÁ A ČERPACIA TECHNIKA WILO

Kde sa vzalo obehové čerpadlo?

Vôbec prvé čerpadlo pre nútený obeh vody pre vykurovaciu sústavu si dal patentovať nemecký inžinier Wilhelm Opländer v roku 1929. Jeho vynález a jeho meno potom na základe podniku jeho otca z roku 1872 dali vzniknúť dnešnému poprednému svetovému výrobcovi čerpadiel a čerpacej techniky, firme Wilo SE, stále so sídlom v nemeckom Dortmunde.

OHREV PITNEJ VODY TEPELNÝM ČERPADLOM

Tepelné čerpadlá sú dnes veľmi perspektívnym zdrojom energie pre domácnosti, komerčné budovy i verejný sektor, vyžadujú si však osobitý prístup. Jedným zo špecifík je aj správne riešenie ohrevu pitnej vody.

 

REVOLÚCIA MÁ VŽDY SVOJE MENO: e.sybox

Spoločnosť IVAR CS, spol. s r. o. je už od svojho vzniku distribútorom čerpacej techniky DAB na slovenskom a českom trhu. Našim záujmom je predovšetkým spokojnosť zákazníka. Preto od začiatku dbáme na skvalitnení našich služieb všetkými dostupnými prostriedkami. Výsledkom našej snahy je veľmi dobré obchodné a servisné pokrytie po Slovenskej i Českej republike. Ďalším dôležitým aspektom spokojnosti zákazníka je zaistenie kvality našich dodávaných výrobkov.