EFEKTÍVNA ÚDRŽBA ODPADOVÝCH POTRUBÍ A KANALIZÁCIE

Kontakt:Staré Grunty 17/a84104, Bratislavatel: 02/60 10 37 21email: ant@ant.skWeb: www.ant.sk
Detaily o firme

Upchaté potrubia výrazne narušia komfort užívateľom nehnuteľnosti...

 

Vo väčšine obytných objektov občas prichádza k upchaniu alebo blokovaniu odpadového potrubia. Či je to spôsobené konštrukčnou závadou kanalizácie – nedostatočnou dimenziou potrubia, malým spádom, alebo upchatie spôsobí predmet, ktorý do kanalizácie nepatrí, na scénu prichádza havarijná služba. Nefunkčné toalety, zápach, zatečené podlahy, poškodené zariadenia bytu, na takýto deň sa veru nikto neteší...

 

Prevencia je lepšia ako havária v najnevhodnejšom čase

Keď pozorujete, že odpad neodteká spoľahlivo, vo všeobecnosti sa neodporúča ignorovať to a zanedbať to. Mohlo by sa vám to vypomstiť zaplavenou kúpeľňou. Okrem rany v peňaženke vám ostane aj nepríjemný zážitok.

 

Keď rozobranie a vyčistenie sifónu umývadla dokáže spraviť každý zručnejší manžel, so zvislými či ležatými kanalizáciami už musia pomôcť profesionáli. Bytové družstvo alebo havarijná služba si za výjazd môžu vypýtať nemalé peniaze.

 

Renomovaný americký výrobca RIDGID je známy ako expert na čističky potrubí. V jeho sortimente sú stroje pre profesionálne čistiace-krtkovacie firmy, zariadenia pre správcov budov, ale aj jednoduché čističky pre domáce použitie. Všetky vynikajú precíznym prevedením a výnimočnými schopnosťami.

 

porfolio

Obr. 1 Kompletný sortiment čističiek RIDGID

 

Problém s potrubím už nemusí byť problém

Vysoké náklady za odstránenie havárie môže často eliminovať dobrá investícia do správnej čističky. V každej domácnosti by nemala chýbať jednoduchá ručná špirála na kuchynský odpad a sprchový sifón. Zručný manžel by si mal poradiť s kuchynským odpadom aj sám, ale prinajmenšom by mal mať v mobile telefónne číslo na správcu či lokálnu havarijnú službu.

 

Havarijné služby disponujú elektrickými špirálovými čističkami alebo vysokoúčinnými vodnými tlakovými strojmi a s poruchou si poradia ľavou zadnou. Obvykle urobia aj kamerovú inšpekciu a upozornia na „neviditeľné“ poruchy potrubí, ktoré môžu spôsobiť závažnejšie či opakované problémy.

 

topper

Obr. 2 RIDGID K-60 špirálová čistička

 

RIDGID je expert na čistiace stroje a kamery na inšpekciu kanalizácii

Už od roku 1936 pod značkou Kollmann vznikali prvé špirálové čističky, ktorých vývoj a inovácia sa aj vďaka spoločnosti RIDGID nikdy nezastavila. Vzniklo celé portfólio čistiacich strojov od ručných krtkov až po profesionálne tlakové čističky kanalizácii.

 

Dnes vám ponúkajú cestu ako s malým úsilím dosiahnuť veľký výsledok. Vďaka účinnosti, robustnosti a jednoduchej ovládateľnosti sú čističky Ridgid používané všade tam kde vás trápia časté alebo nečakané upchávky potrubia, ktoré je potrebné rýchle a efektívne odstrániť pre plynulý chod kanalizácie.

 

topper2

Obr. 3 KJ 3100 vodná tlaková čistička

 

Čím sa najviac chvália havarijné služby?

Skúsenosti, dlhé roky vo fachu, rýchle výjazdy, zvládnutá každá havária a špičkové stroje Ridgid – to je vizitka profesionála!

 

Posuňte čistenie aj prevenciu na vyššiu úroveň

Poradenstvo na tému čistenia a inšpekcie potrubí Vám poskytnú technici firmy ant s.r.o. na telefónnom čísle 02/60 10 37 21 alebo na ant@ant.sk.

 

Sledujte nás na facebooku

Aktuálne novinky a zaujímavosti nájdete na facebooku ridgidtools.sk