KLUDI FRESHLINE: POTEŠENIE Z OČISTY POD SPRCHOU

Kontakt:Brezovská 459/7907 01, Myjavatel: +421 (0) 34 654 01 60-61email: info@kludi.skWeb: www.kludi.sk
Detaily o firme

Séria sprchových batérií Kludi Freshline je pragmatickým kompromisom medzi veľkými, nespratnými a príliš malými sprchami. Ponúka to najlepšie z oboch protipólov - maximum radosti zo sprchovania a zároveň čistý a štíhly dizajn, ktorý sa príjemne drží v ruke. Telo sprchy je vyrobené z vysokokvalitného pochrómovaného lesknúceho sa plastu, spodná časť sprchy s ochranou proti vodnému kameňu je zárukou toho, že prúd vody bude mať stabilný tvar aj pri tvrdej vode. Usadeniny vodného kameňa stačí z času na čas odstrániť špongiou – takže zo sprchovania vám ostane naozaj len čistý pôžitok bez akejkoľvek námahy!

 

kludi_freshline_02.jpg

 

Klasika, tri prúdy pre potešenie aj nadštandard

Ručná sprcha Kludi Freshline je v ponuke okrem klasickej 1S verzie  aj vo verzii 3S s tromi prúdmi vody – ako sprchový dážď, mäkký prúd alebo booster. Objemný prúd vody využíva celý priemer spodnej časti sprchy s veľkosťou 14 centimetrov, je široký a na pocit mäkký. Variant booster vytvorí revitalizujúci masážny prúd vody a pri sprchovom daždi sa dostanú k slovu mini perlátory umiestnené v radoch veľa seba, ktoré primiešajú do vody vzduch. V ponuke je aj nadštandardne komfortný sprchový systém Freshline Dual Shower s 25-centimentrovou hlavovou sprchou, výškovo nastaviteľnou 3S ručnou sprchou a termostatickou sprchovou batériou. Všetky varianty ručných spŕch Kludi Freshline môžete kombinovať s hadicou Suparaflex Silver s obojstrannou ochranou proti pretočeniu.

 

kludi_freshline_05.jpg

 

Kvapkajúcej sprche „odzvonilo“!

Ručná sprcha Kludi Freshline 3S je vybavená praktickou funkciou odstránenia zvyškovej vody zo sprchy - po vypnutí batérie prepnete sprchu na iný typ prúdu, zostatková voda z ružice sama vytečie a sprcha už viac nebude kvapkať. Každý, kto sa už pri utieraní sprchy niekedy zamočil kvapkajúcou vodou, bude z tejto exkluzívnej funkcie nadšený!

 

www.kludi.sk