Kludi Logo: klasická ručná sprcha v novom šate

Kontakt:Brezovská 459/7907 01, Myjavatel: +421 (0) 34 654 01 60-61email: info@kludi.skWeb: www.kludi.sk
Detaily o firme

„Za každým potešením zo sprchovania hľadaj vždy sprchu!“ Aj takto by mohla zniesť parafráza okrídleného výroku, ktorý sa hodí na priestor očisty. Sprcha musí dobre sadnúť do ruky, premeniť sprchovanie na relax a vizuálne už v základnom segmente ladiť s dizajnom kúpeľne. Keďže požiadavky doby sa zmenili, renomovaný nemecký výrobca armatúr – značka  Kludi prichádza s prepracovanou verziou úspešnej klasiky. Dizajn Kludi Logo prešiel nevtieravou úpravou a bol obohatený o niekoľko praktických funkcií, napríklad vypúšťanie vody, ktorá inak zostávala v sprche po zavretí ventilu.  

 

kludi logo1

 

Ručné sprchy sú dnes plochejšie a mäkšie – tomuto trendu sa prispôsobil aj dizajn série Kludi Logo. Ručná sprcha s odleskom chrómu je ešte štíhlejšia a elegantnejšia ako jej úspešný predchodca, sadne príjemne do ruky a zaujme na pohľad svojím mäkkým, plynulým prechodom medzi rúčkou a hlavicou a plochou zadnou stranou. Hlavica sa prispôsobila dnešným nárokom zákazníkov a jej priemer narástol do veľkosti 9,5 cm. Stačí si už len vybrať, či uprednostníte sprchu s jedným druhom sprchového prúdu (1S) alebo s tromi druhmi (3S) - a ten správny relax zo sprchovania bude zaručený.

 

kludi logo2

 

Štandardom oboch variantov ručnej sprchy Logo je perlivý a osviežujúci prúd vody. Okrem toho má verzia 3S v ponuke aj jemný prúd a Booster masážny prúd: stačí si jednoducho vybrať ten, na ktorý máte pri očiste práve chuť, a nastaviť si ho jediným pohybom pomocou prepínača na sprche. Kludi, ako prvý nemecký výrobca, použil na vytvorenie jemného prúdu vody 6 mm široké miniperlátory, ktoré sú usporiadané do tvaru písmena U a vytvárajú mäkký, príjemný prúd, ktorý sa neprepadáva do seba, ale drží si stabilný tvar a je blahodarným zážitkom pre pokožku. Naopak, vodný prúd Booster vytvára vďaka 14 vycentrovaným otvorom jeden silný prúd vody, ktorý sa vďaka svojmu masážnemu účinku výborne hodí na uvoľnenie svalov. Môžete ho však využiť aj ako efektívny prúd na čistenie kabíny sprchového kúta a vane.

 

kludi logo3

 

Kvapkanie vody je už minulosťou

Každý, kto po sprchovaní musí osušiť nielen seba, ale aj sprchový kút alebo vaňu, vie, o čom je reč. Zákon schválnosti hovorí, že pri čistení sprchového kúta vytečie trocha zvyškovej vody presne v momente, kedy pod sprchou stojíte vy. Dokvapkanie zvyškovej vody zo sprchy má však svoj význam – keď voda neostane v hlavici, nedochádza v nej k množeniu baktérií. 3S verzia sprchovej batérie Kludi Logo teraz prichádza s riešením, ako sa definitívne zbaviť otravného dokvapkávania zvyškovej vody. Sprcha je totiž vybavená praktickou vypúšťacou funkciou, umiestnenou na základni spodnej časti sprchovej hlavice. Po sprchovaní stačí len prepnúť sprchu na iný prúd vody, prebytočnú vodu zo sprchy manuálne vypustiť – a je po starostiach!

 

kludi logo4