NIBE SPÚŠŤA NOVÝ WEB SO ŠPECIÁLNOU PARTNERSKOU SEKCIOU PRE ODBORNÍKOV

Kontakt:Dražice 69831 04, Benátky nad Jizerouemail: nibe@nibe.skWeb: www.nibe.sk
Detaily o firme

Spoločnosť NIBE Energy Systems CZ, ktorá je výhradným dodávateľom kvalitných švédskych tepelných čerpadiel NIBE na Slovensko, spustila nový web www.nibe.sk s partnerskou sekciou pre odborníkov pracujúcich s produktmi NIBE.

 

Pod značkou NIBE sa na slovenský trh dodávajú ekologické zariadenia na vykurovanie – tepelné čerpadlá, produkty na riadené vetranie, akumulačné nádrže alebo nerezové ohrievače vody. Záujemcovia o ich kúpu teraz nájdu všetko potrebné na novom webe www.nibe.sk, ktorý zodpovedá súčasným trendom. Je totiž užívateľsky prívetivý, prehľadný a prispôsobený na prehliadanie na tabletoch a chytrých telefónoch. Web je rozdelený do niekoľkých častí, v ktorých sa nachádza popis jednotlivých technológií, zoznamy produktov s prehľadnými cenníkmi, formuláre alebo špeciálna partnerská sekcia pre odborníkov.

 

„V klientskej sekcii webu nájdu odborní partneri niekoľko významných noviniek, ktoré im podstatne uľahčia prácu a umožnia im nájsť všetko potrebné na jednom mieste, bez zložitého vyhľadávania - podklady pre projektantov, elektrické schémy a hydraulické schémy, produktové, servisné a technické informácie, dokumenty zo školení a v neposlednom rade aplikáciu do mobilných telefónov a tabletov NIBE Servis na rozoznávanie chybových hlásení tepelných čerpadiel. Materiály sú prístupné pre všetkých registrovaných záujemcov, ktorí sa chcú oboznámiť s naším sortimentom, so zásadami správnej inštalácie tepelných čerpadiel NIBE alebo potrebujú pre svoju prácu poznať ich technické detaily. Záujemcovia sa tu okrem toho môžu prihlásiť na odborné školenia alebo si zvoliť vhodnú výkonovú veľkosť tepelného čerpadla NIBE pomocou simulačného programu NIBE DIM,” vysvetľuje výhody nového webu Jiří Sedláček, riaditeľ predaja NIBE Energy Systems CZ.