Nový kondenzačný kotol – už aj na splátky

Kontakt:Pplk. Pľjušťa 45909 01, Skalicatel: 034/6966166email: protherm@protherm.skWeb: www.protherm.sk
Detaily o firme

Ak ste doteraz odkladali výmenu starého kotla za nový, financovanie formou splátok predstavuje možnosť ako výmenu zrealizovať rýchlo a ľahko. Na splátky sú dostupné už aj kotly značky Protherm, a to za veľmi výhodných podmienok. V domácnosti môžete mať príjemné teplo a vôbec pritom nemusíte siahať hlboko do peňaženky.

 

Financovanie kotlov Protherm

Šetriť môžete s rozumom a prakticky ihneď. Najmodernejšie kondenzačné kotly prinášajú okrem príjemného tepla a teplej vody aj nemalé úspory. Ak doma vymeníte kotol starý 20 rokov – za nový kondenzačný – môžete ušetriť až 30 % plynu, čím sa vám znížia celkové náklady na vykurovanie.

Ak si vezmete nový kotol na splátky, pri investícii do 1 700 eur nebude treba dokladovanie o príjme a nepotrebujete ani ručiteľa. Protherm vám pritom garantuje aktuálne cenníkové ceny kotlov bez navýšenia. Financovanie je rozdelené na desať splátok. Výhodou je, že do nich môžete zahrnúť nielen kotol, ale aj jeho inštaláciu a uvedenie do prevádzky.

 

protherm

 

Rýchla a ľahká montáž

Všetky potrebné informácie nájdete na webovej stránke www.protherm.sk. Pod heslom Financovanie kotlov Protherm si podľa svojho regiónu môžete vyhľadať, ktorého Protherm partnera máte kontaktovať. Ten vám odporučí najvhodnejší systém vykurovania, pretože široké portfólio kotlov značky Protherm umožňuje navrhovať riešenia šité doslova na mieru vašej domácnosti. Protherm partner vám pripraví cenovú ponuku a v prípade záujmu vám pomôže uzatvoriť zmluvu o financovaní formou splátok.

Jedným z kotlov, ktoré si môžete dopriať na splátky, je stacionárny kondenzačný kotol Medveď Condens. Ide o dokonalú náhradu liatinového kotla, pretože svojou robustnosťou a vlastnosťami pripomína práve liatinové vykurovacie zariadenia. Zároveň umožňuje mimoriadne jednoduchú montáž. www.protherm.sk