PLOCHÁ SPRCHOVÁ VANIČKA GEBERIT SETAPLANO

Kontakt:Karadžičova 10821 08, Bratislavatel: 02/4920 3071email: sekretariat.sk@geberit.comWeb: www.geberit.sk
Detaily o firme

Premyslená. Predmontovaná.

 

Nová sprchová vanička Geberit Setaplano pre sprchy v úrovni podlahy je vyrobená z vysoko kvalitného, odolného materiálu, ktorý sa ľahko čistí a je príjemne teplý a jemný ako hodváb. Dobrou správou je, že počet montážnych dielov je znížený na úplné minimum. Keďže oceľový montážny rám a izolačné fólie sa dodávajú už zmontované, je následná inštalácia na stavbe výrazne jednoduchšia a oveľa spoľahlivejšia.

 

sateplano

 

Na rozdiel od bežných montážnych súprav pre sprchy v úrovni podlahy, ktoré niekedy obsahujú až 90 jednotlivých dielov, nová sprchová vanička Geberit Setaplano ich má skutočne len málo. Veľká časť z nich sa totiž kompletizuje už vo výrobe. Malý počet montážnych dielov predstavuje veľkú výhodu – oveľa menej prípravných prác a tiež celková doba inštalácie je výrazne jednoduchšia a kratšia.

 

sateplano2

Predmontované

Prefabrikácia zjednodušuje prácu. Izolačná fólia sa napája na rám už vo výrobe, a preto je stopercentne tesná.

 

Utesnené už vo výrobe

Prefabrikácia nielen zjednodušuje montáž, ale tiež podstatne zvyšuje jej spoľahlivosť. Rovnako ako v prípade sprchových odtokov a žľabov Geberit určených pre sprchy v úrovni podlahy aj v prípade plochej sprchovej vaničky Geberit Setaplano je izolačná fólia pripojená k rámu už vo výrobnom závode. S týmto šikovným riešením predídete možným chybám počas montáže, a to najmä v takých rizikových miestach ako sú rohy sprchového kúta.

 

sateplano3

Ľahká montáž

Podpery sa jednoducho zacvaknú do správnej polohy na montážnom ráme. Zarovnanie s výškou podlahy urobíte pohodlne zhora.

 

Jednoduchá montáž

Nezameniteľný modrý montážny rám je vyrobený z ocele upravenej práškovou farbou. V závislosti od veľkosti sprchovej vaničky Setaplano sa montáž vykonáva pomocou štyroch až šiestich podpier, ktoré sa v označených miestach jednoducho zacvaknú do rámu a následne upevnia do nehotovej podlahy. Podpery sa pohodlne zhora, pomocou štandardného náradia, zarovnajú s úrovňou podlahy a bezpečne zafixujú v požadovanej výške.

 

sateplano4

Spoľahlivo upevnené

Po nastavení požadovanej výšky sa podpery bezpečne zafixujú pomocou zarážok.

 

 

salepto

Pohodlné sprchovanie

Odpad plochej vaničky Geberit Setaplano je umiestnený nenápadne bokom, aby sa chodidlá počas sprchovania nemuseli vyhýbať odtokovej krytke a odtekajúcej vode.

 

Praktická zápachová uzávierka

Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano je vybavená novou zápachovou uzávierkou, ktorá sa ľahko čistí. Je k dispozícii v dvoch variantoch: s výškou vodného uzáveru 30 mm alebo 50 mm a tomu zodpovedajúcej hydraulickej kapacite 0,5 l/s alebo 0,65 l/s. Oba varianty možno po umiestnení do montážneho rámu zarovnať do požadovanej pozície otočením až o 360°. Zápachová uzávierka sa pripevňuje veľmi jednoducho prostým zacvaknutím do predmontovanej objímky. Nádobka uzávierky z elastického plastu je veľmi praktická na údržbu. Jedným pohybom ruky ju možno vybrať a vyčistiť.

 

sateplan

Jednoducho zacvaknete

Zápachovú uzávierku stačí zacvaknúť do predmontovanej objímky.