Potrebujete vymeniť kotol? Máme pre vás riešenie

Kontakt:Pplk. Pľjušťa 45909 01, Skalicatel: 034/6966166email: protherm@protherm.skWeb: www.protherm.sk
Detaily o firme

Na chladnejšie dni roka sa môžete v domácnosti pripraviť už teraz. Vôbec pri tom nemusíte siahať hlboko do peňaženky. Šetriť totiž môžete s rozumom a prakticky ihneď.

Finacovanie kotlov značky Protherm je po novom domácnostiam oveľa dostupnejšie vďaka nakupovaniu na splátky za veľmi výhodných podmienok. Najmodernejšie kondenzačné kotly v praxi prinášajú okrem príjemného tepla a teplej vody aj nemalé úspory. Investícia do modernizácie vykurovacieho systému je výhodná.

 

kotol medved 

 

S rozumom a ihneď – na splátky

Je veľmi dôležité, aby bol váš vykurovací systém čo najúčinnejší a dlhodobo úsporný. Ak napríklad v domácnosti vymeníte kotol starý 20 rokov – za nový kondenzačný – môžete ušetriť až 30 % plynu, čím sa vám znížia celkové náklady na vykurovanie. Ak si zároveň vezmete nový kotol na splátky, pri investícii do 1 700 eur nebude treba dokladovanie o príjme a nepotrebujete ani ručiteľa. Protherm vám pritom garantuje aktuálne cenníkové ceny kotlov bez navýšenia. Financovanie je rozdelené na desať splátok. Výhodou je, že do nich môžete zahrnúť nielen kotol, ale aj jeho inštaláciu. A ako na to? Všetky potrebné informácie nájdete na webovej stránke www.protherm.sk. Pod heslom Zoznam Protherm partnerov pre financovanie si podľa svojho regiónu môžete vyhľadať, ktorého Protherm partnera máte kontaktovať. Ten vám odporučí najvhodnejší systém vykurovania, pretože široké portfólio kotlov značky Protherm umožňuje navrhovať riešenia šité doslova na mieru vašej domácnosti. Protherm partner vám zároveň pripraví cenovú ponuku a v prípade záujmu vám pomôže uzatvoriť zmluvu o financovaní formou splátok.

 

regulator 

 

Kotol Medveď Condens v akcii

Jedným z kotlov značky Protherm, ktoré si po novom môžete dopriať vo výhodnej akciovej ponuke, a prípadne na splátky, je nový stacionárny kondenzačný kotol Medveď Condens. Ide o dokonalú náhradu liatinového kotla, pretože toto vykurovacie zariadeníe svojou robustnosťou a funkčnými vlastnosťami pripomína práve liatinové vykurovacie zariadenia. Zároveň umožňuje mimoriadne jednoduchú montáž. Stacionárny kondenzačný kotol Medveď Condens bol špeciálne vyvinutý s ohľadom na domácnosti, ktoré sa už dlho odhodlávajú vymeniť starý kotol za nový, ale odrádzajú ich všetky komplikácie, ktoré môžu nastať pri výmene. Medveď Condens, vyrábaný v štyroch výkonových verziách od 18 kW do 48 kW, je vhodný aj do starších vykurovacích systémov s veľkým objemom vykurovacej vody. Jeho výmenník s veľkým prierezom rúrok, je veľmi odolný voči zaneseniu nečistotami. Počas montáže kotla je možné využiť doterajšie hydraulické pripojenia a pôvodné príslušenstvo, ako sú čerpadlo či expanzná nádoba. Jediným komponentom, ktorý nemožno použiť z existujúcich inštalácií nekondenzačných kotlov, je dymovod. Protherm vám preto v aktuálnej akciovej ponuke pribalí dymovod s dĺžkou 10 metrov zdarma ku každému kotlu Medveď Condens 18 KKS a 25 KKS. To zrýchli výmenu starého kotla za nový a ušetrí náklady a prácu. Montáž sa tak stáva veľmi rýchlou, bez dodatočných výdavkov. Kotol dokonale spĺňa prísne predpisy ErP, teda novej smernice o energetickej účinnosti výrobkov a je zaradený do najvyššej triedy energetickej účinnosti „A“. Na svojom konte má aj ocenenie, nedávno získal Čestné uznanie na veľtrhu Aquatherm Nitra 2016. Jeho ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne, možné je pomocou izbových regulátorov s komunikačným protokolom eBus. Ak si chcete vykurovanie nastavovať na diaľku prostredníctvom smartfónu alebo tabletu, skombinujte kotol s novým smart regulátorom MiGo. Viac informácií o akciovej ponuke, ktorá potrvá do konca novembra, získate na: www.protherm.sk

condens