Teplo a teplá voda – presne podľa vašich potrieb

Kontakt:Pplk. Pľjušťa 45909 01, Skalicatel: 034/6966101email: vaillant@vaillant.skWeb: www.vaillant.sk
Detaily o firme

Hľadáte nový kotol pre svoj domov? Ak ho skombinujete so zásobníkom na prípravu teplej vody, môžete docieliť komfortné teplo doma a zároveň dokonalý relax v kúpeľni. V hre je pohodlie celej rodiny.

 

eco1

 

Podľa potrieb členov domácnosti navrhla značka Vaillant niekoľko variabilných zostáv. Sú zložené zo závesných kondenzačných kotlov ecoTEC plus alebo ecoTEC exclusive, zo zásobníkov teplej vody a inteligentného regulátora multiMATIC 700. Spolu so zvýhodnenou zostavou kondenzačných kotlov radu ecoTEC získate balíček unikátnych online služieb, výnimočných na slovenskom trhu. Jednou z nich je zákaznícka online servisná kniha. Vďaka nej môžete dostávať notifikačné správy, ktoré vás upozornia na pravidelné ročné kontroly kotla. Zároveň umožní, aby ste mali svojho servisného technika vždy poruke. Inovatívne funkcie, najlepší výkon vo svojej triede, spoľahlivosť a kvalitné komponenty. To všetko ponúkajú kotly z radu ecoTEC. Sú vybavené všetkým, čo je najlepšie pre vás, vašu peňaženku a životné prostredie. Výnimočne šetrný je závesný kondenzačný kotol ecoTEC exclusive. Tepelnú pohodu vnáša do bytov, domov aj do väčších budov. K dispozícii je vo výkonových radoch 21 a 27 kW. V domácnosti pomáha znížiť ročnú spotrebu energií na vykurovanie až o 10 % vďaka najnovšej kondenzačnej technológii s nepretržitou optimalizáciou prevádzky. Kotol má energetický štítok triedy „A“ a spĺňa najvyššie európske smernice o energetickej účinnosti. Vyniká vysokou kvalitou a dlhou životnosťou.

 

ecotec 

 

Riešenia pre najnáročnejších

Synonymom komfortu je zostava kondenzačného kotla ecoTEC exclusive (alebo ecoTEC plus VU) a závesného zásobníka teplej vody uniSTOR VIH Q 75 B s objemom 70 litrov. Je vhodná do rodinných domov aj bytových jednotiek. Najmä pri inštalácii do bytov oceníte malú inštalačnú plochu tejto zostavy. Zásobník sa dá namontovať vpravo, vľavo alebo pod kotol. Oku ulahodí najmä zhodné farebné a dizajnové prevedenie kotla a zásobníka. Optimálne nastavenie riadenia celej vykurovacej sústavy – pre maximálnu úsporu energie – umožňuje ekvitermický regulátor multiMATIC 700. Súčasťou zostavy s kotlom ecoTEC exclusive je aj hydraulické prepojenie a jeho estetický kryt. Čo však poradiť veľkým rodinám, ktoré majú väčšie nároky na vykurovanie a na prípravu teplej vody? Riešením vhodným aj do viacgeneračných rodinných domov je zostava kondenzačného kotla ecoTEC exclusive (alebo ecoTEC plus VU) a stacionárneho zásobníka teplej vody s objemom 120 alebo 150 litrov. Ide o zásobníky uniSTOR VIH R 120 a VIH R 150 s možnosťou nenáročného prepojenia s kotlami Vaillant. Zostava sa zvykne inštalovať do technických miestností a pivníc.

 

ecotecw 

 

Veľmi praktické zostavy

Pokiaľ ide o závesný kondenzačný kotol ecoTEC plus, ten je vybavený všetkým, čo si od inteligentného kotla môžete želať. Umožňuje komfort a zároveň úsporu vďaka širokému modulačnému rozsahu a optimalizácii výkonu, ktorý zvyšuje tepelnú pohodu a zároveň znižuje spotrebu plynu. Kotly ecoTEC plus sú nenáročné na energiu. Prinášajú až 80 %-né úspory elektrickej energie vďaka elektronicky riadenému vysokoúčinnému čerpadlu a nízkej spotrebe v pohotovostnom režime. Veľmi praktickou zostavou pre rodinné domy i bytové jednotky, je kotol ecoTEC plus VUI s 20-litrovým zásobníkom actoSTOR s vrstveným ukladaním teplej vody. Umožňuje získať rovnaký komfort teplej vody ako s bežným zásobníkom s objemom 70 litrov, a to práve vďaka vrstvenému ukladaniu. Praktická je aj zostava kotla ecoTEC plus VUW s prietokovým ohrevom teplej vody a 72 l zásobníkom actoSTOR VIH QL 75 B s vrstveným ukladaním teplej vody. Viac na: www.vaillant.sk