Ovládajte svoj kotol na diaľku vďaka aplikácii DOMINUS od IMMERGAS

Aplikácia Dominus umožňuje vzdialené riadenie niektorých kondenzačných kotlov IMMERGAS. Vďaka tejto aplikácii je možné ovládať kotol na diaľku pomocou smartfónu, tabletu alebo počítača, kedykoľvek a odkiaľkoľvek, stačí len internetové pripojenie.

NAŠLI SME PRE VÁS VYSNÍVANÝ KOTOL

Na náš trh ho nedávno priniesla spoločnosť ENBRA. Ponukou špičkového kotla FONDITAL ITACA sa tak rozhodla naplniť neustále rastúce požiadavky zákazníkov na úsporu energie, komfortnú prevádzku, jednoduché ovládanie a moderný dizajn.

Nové kotly THERM 24 sú zamerané na úsporu a ekológiu

Český výrobca kotlov Thermona uviedol na slovenský trh tri nové kotly novej série THERM 24. Ide o úsporné kondenzačné kotle na kúrenie a ohrievanie teplej vody vo variante prietokového ohrievania, alebo s možnosťou pripojenia na zásobník.

BIASI KONDENZAČNÝ TURBO KOTOL

Nový kondenzačný kotol BIASI TURBO už aj na Slovensku!

 

BIASI je taliansky výrobca kotlov s tradíciou od roku 1930, ktorý neustále vyvíja a vyrába nové produkty. Je jedným z popredných firiem, ktoré neustále prinášajú nové trendy ako aj nové technické riešenia na pôde skvalitnenia výrobkov ako sú plynové kondenzačné kotly. Firma QUADROFLEX s. r. o. prináša na slovenský trh širokú škálu najmodernejších a najúspornejších kondenzačných kotlov, ktoré vám predstavíme v najbližších vydaniach časopisu PLYNÁR • VODÁR • KÚRENÁR + klimatizácia.

Ako zmaximalizovať komfort v kúpeľni

Kľúčom k spokojnému životu je každodenný relax, napríklad aj v sprche či vo vani. Ten prinášajú najmodernejšie vykurovacie zariadenia, ktoré zvládnu najvyššie nároky nielen na vykurovanie domácností, ale aj na prípravu teplej vody.

Tri tipy ako vykurovať komfortne a zároveň úsporne

Najvyššie nároky domácností na teplo idú v súčasnosti ruka v ruke s potrebou vybrať si z ponuky moderných vykurovacích zariadení také, s ktorými najviac ušetríme. Avšak nie na úkor komfortu. Ak hľadáte nový kotol pre svoj dom či byt, ponúkame vám tri tipy, ako si vybrať správne:

BOSCH CONDENS 9000i

Historicky prvý kondenzačný kotol
značky Bosch na slovenskom trhu

Od októbra roka 2016 začala spoločnosť Robert Bosch, spol. s r. o., divízia Termotechnika – Junkers s predstavovaním nových fascinujúcich produktov pod značkou Bosch. Historicky prvým produktom, ktorý sa začne predávať na slovenskom trhu, je nástenný kondenzačný kotol Bosch Condens 9000i. Tento revolučný produkt profituje z viac ako 120-ročnej histórie značky Junkers a z technologických inovácií, ktoré prináša značka Bosch.

Nový kondenzačný kotol – už aj na splátky

Ak ste doteraz odkladali výmenu starého kotla za nový, financovanie formou splátok predstavuje možnosť ako výmenu zrealizovať rýchlo a ľahko. Na splátky sú dostupné už aj kotly značky Protherm, a to za veľmi výhodných podmienok. V domácnosti môžete mať príjemné teplo a vôbec pritom nemusíte siahať hlboko do peňaženky.

Teplo a teplá voda – presne podľa vašich potrieb

Hľadáte nový kotol pre svoj domov? Ak ho skombinujete so zásobníkom na prípravu teplej vody, môžete docieliť komfortné teplo doma a zároveň dokonalý relax v kúpeľni. V hre je pohodlie celej rodiny.

Potrebujete vymeniť kotol? Máme pre vás riešenie

Na chladnejšie dni roka sa môžete v domácnosti pripraviť už teraz. Vôbec pri tom nemusíte siahať hlboko do peňaženky. Šetriť totiž môžete s rozumom a prakticky ihneď.

ZKUŠENOSTI S KONDENZAČNÍM KOTLEM V RODINNÉM DOMĚ

Porovnávání nákladů na vytápění a přípravu teplé vody v rodinném domě s různými zdroji tepla je vždy zatíženo specifiky, jaký se zvolí model domu, chování jeho uživatelů, klimatické poměry atd. Výsledky teoretických simulací a následného reálného provozu jsou někdy téměř totožné a někdy se rozchází i o desítky procent. Tento příspěvek si neklade za cíl být komplexní po teoretické stránce. Přináší reálné výsledky a je na čtenáři, aby si dokázal předložená data modifikovat do svých konkrétních podmínek.