Trendy v predstenovej technike

Na to, akým smerom sa uberá vývoj v oblasti predstenovej techniky, sme sa opýtali pána Martina Lejska, technického konzultanta spoločnosti Viega s.r.o., ktorá na trh dodáva kompletný sortiment modelov pre predstenové systémy, a ktorá patrí medzi lídrov v tejto oblasti.

KUCHYNSKÉ BATÉRIE KLUDI – INOVATÍVNE, ATRAKTÍVNE A SPOĽAHLIVÉ

Renomovaná nemecká značka Kludi sa už dlhé roky venuje výrobe kuchynských batérií. Zúročila svoje skúsenosti s očistou nad drezom a zákazníkom ponúka batérie, ktoré si s nečistotou a plnením nádob hravo poradia, aj keď ide v kuchyni naozaj do tuhého. Inovatívne funkcie a smart riešenia z nich robia adeptov na víťazov nad drezom. Lahodia oku a vyrobené v povestnej Made in Germany kvalite spoľahlivo slúžia dlhé roky.

IDEÁLNY PISOÁROVÝ SYSTÉM PRE KAŽDÚ SITUÁCIU

Pre nový pisoárový systém Geberit je charakteristická flexibilita, s ktorou si vo verejnom a poloverejnom priestore hravo poradí s každou stavebnou situáciou a požiadavkou. Systém, ktorého všetky časti pochádzajú od jedného výrobcu, obsahuje pisoáre s elektronicky riadeným úsporným splachovaním, ako aj pisoáre určené pre bezvodú prevádzku. Súčasťou systému sú aj deliace steny v dizajne, ktorý ladí s keramikou pisoárov.

VIEGA VIE AKO NA TO – NÍZKY, NEPRIEPUSTNÝ PRE ZÁPACH A ĽAHKO ČISTITEĽNÝ

Nový, patentovaný zápachový uzáver Advantix

 

Sprchy v úrovni podlahy sú pohľadné v každom dome či domácnosti. Individuálne designové riešenia sprchových odtokov, ktoré ponúka spoločnosť Viega v rámci programu Advantix, sú nielen pohľadné, ale tiež účelné. Pri všetkej estetike musia totiž tieto, väčšinou veľmi ploché odvodňovacie systémy, spĺňať vždy jedno: neustále chrániť kúpeľňu proti spätnému prestupu nepríjemných zápachov z kanalizácie a predovšetkým po dlhé roky spoľahlivo odvádzať odpadovú vodu.

Kludi Q-BEO - Kubizmus v kúpeľni je šik!

Séria kúpeľňových batérií Kludi Q-BEO vnáša na miesta očisty nad umývadlom, vaňou či do sprchy závan elegancie a luxusu. Čisté línie v kombinácii s kubistickými plochami batérií evokujú tvar flakónu pre exkluzívny parfum a vábia k dotyku - aby sa ich prostredníctvom vaša pokožka a voda ako očistný element znovu slávnostne stretli.

Kludi Logo: klasická ručná sprcha v novom šate

„Za každým potešením zo sprchovania hľadaj vždy sprchu!“ Aj takto by mohla zniesť parafráza okrídleného výroku, ktorý sa hodí na priestor očisty. Sprcha musí dobre sadnúť do ruky, premeniť sprchovanie na relax a vizuálne už v základnom segmente ladiť s dizajnom kúpeľne. Keďže požiadavky doby sa zmenili, renomovaný nemecký výrobca armatúr – značka  Kludi prichádza s prepracovanou verziou úspešnej klasiky. Dizajn Kludi Logo prešiel nevtieravou úpravou a bol obohatený o niekoľko praktických funkcií, napríklad vypúšťanie vody, ktorá inak zostávala v sprche po zavretí ventilu.

Sprchové žliabky Viega Advantix z nerezovej ocele teraz na princípe stavebnice

Trend spŕch v úrovni podlahy pokračuje v nezmenšenej miere. Každá stavba, či už sa jedná o novostavbu alebo rekonštrukciu, je ale iná. A každý stavebník má svoje vlastné predstavy, čo sa týka návrhu a vzhľadu. Spoločnosť Viega tieto výzvy naplnila novým programom Advantix. Z niekoľko málo výrobkov sa dajú individuálne zostavovať sprchové žliabky s výrazným dizajnom. To zjednodušuje skladovanie i objednávanie.

Kludi L-INE S: sošná krása s farebným akcentom

Kuchynská batéria Kludi L-INE S zaujme priam architektonickými líniami a precíznym, vysokokvalitným dizajnom. Majestátne tróni nad drezom s ladnou príťažlivosťou a v prevedeniach chróm s matnou bielou či matnou čiernou vnáša do kuchyne ako sterilného miesta očisty rozruch a dizajnové osvieženie.

Nový inspirativní showroom koupelen Geberit v Praze

Nový showroom koupelen Geberit v Praze je vynikajícím zdrojem nápadů pro rozmanité koupelny. Ideálně spojuje koupelnové vybavení KOLO, KERAMAG, KERAMAG DESIGN a Geberit ve dvanácti verzích funkčních a oku lahodících koupelen. Nechte se unášet na křídlech inspirace!

Podobné odporúčané články: 

Komfortná kúpeľňa pre všetky generácie

Pri súčasnom plánovaní kúpeľne je stredom pozornosti človek. V kúpeľni by sa všetci mali cítiť dobre. Mal by poskytovať komfort pre všetky vekové skupiny. Preto sú žiadané výrobky, ktoré nielen pekne vyzerajú, ale tiež ich môžu optimálne využívať všetky generácie. Bezbariérovosť pritom predstavuje iba jednu stranu mince, druhou stranou sú funkčné produkty, ktoré uľahčujú život v každom veku. Na čo presne je však treba dávať pozor a ako by mala taká komfortná kúpeľňa vyzerať?

Podobné odporúčané články: 

MAJSTROVSKÉ DIELO FUNKČNOSTI A DIZAJNU

Nová toaleta s integrovanou sprchou
Geberit AquaClean Mera

Geberit AquaClean Mera povznáša komfort a pohodlie toaliet na úplne novú úroveň. Sofistikovaná technológia a štýlový dizajn sa dokonale dopĺňajú a tvoria naozaj majstrovské dielo, v ktorom sa harmonicky snúbi krása a funkčnosť. Túto revolučnú toaletu s integrovanou sprchou sme uviedli na trh v septembri 2015.