JUBIZOL – TEPELNOIZOLAČNÝ SYSTÉM S VIAC AKO 45-ROČNOU TRADÍCIOU

Dlhoročné skúsenosti, progresívne technologické riešenia a odborné znalosti v oblasti realizácie tepelnoizolačných systémov JUBIZOL sú zárukou špičkovej kvality našich systémov, ktoré sa ako jedni z prvých stali držiteľom certifikátu ETA v európskom meradle.

Zároveň sme jediný výrobca, ktorý na svoj tepelnoizolačný systém JUBIZOL ponúka až 10-ročnú záruku na základné funkčné vlastnosti. Súčasne zaručujeme vysokú úsporu energie a vďaka širokej variabilite riešení aj individuálne riešenie na mieru každému domu.

 

JUBIZOL Premium – samočistiaci fasádny tepelnoizolačný systém

Na tepelnú ochranu aj najprestížnejších objektov. Vysoká vodoodpudivosť a zníženie absorpcie nečistôt, ktoré sú výsledkom nanotechnológie, umožňujú použitie aj na fasádnych plochách objektov vystavených nepriaznivým poveternostným podmienkam. Systém je obzvlášť vhodný v znečistenom prostredí mestských a priemyselných centier. Jadrom systému sú izolačné dosky zo šedého EPS na zvýšenie efektivity zateplenia pri potrebe narastajúcich hrúbok izolantov. V ponuke aj ako dvojvrstvové, kedy úplne eliminujeme vplyv prehrievania povrchu dosiek slnkom (SunStop Premium). Ochranu systému dodáva vysoko kvalitná základná lepiaca a armovacia malta JUBIZOL ­ULTRALIGHT FIX so širokou škálou použití pri riešení fasád.

 

jubizol1

 

Hlavné vlastnosti:

 • Výborná vodoodpudivosť a samočistiace vlastnosti v omietke JUBIZOL NANO FINISH S.
 • Dlhodobá odolnosť pred napadnutím riasami a plesňami.
 • Veľká paropriepustnosť.
 • 20 % menšia hrúbka tepelnej izolácie.

 

JUBIZOL Micro Air – fasádny systém, ktorý dýcha

Tepelnoizolačný fasádny systém JUBIZOL Micro Air zabezpečuje vysokú a bezpečnú paropriepustnosť pri výbornej tepelnej a zvukovej izolácii. Jadrom systému je inovatívna dierovaná tepelnoizolačná doska biela JUBIZOL EPS F-W2 alebo šedá EPS F-G2. So starostlivo vybranými komponentmi systému sme vytvorili systém, ktorý rieši problém s kondenzáciou vodných pár. Optimálna paropriepustnosť, výborná tepelná a zvuková izolácia v systéme Micro Air vytvára príjemné a zdravé klimatické podmienky, ktoré sú základom dobrého pocitu. JUBIZOL Micro Air systém zároveň zabezpečuje jednoduchšiu aplikáciu.

 

jubizol2

 

Hlavné vlastnosti:

 • Zabezpečuje výborné podmienky na bývanie.
 • Veľmi veľká paropriepustnosť.
 • Výborná tepelná a zvuková izolácia.

 

JUBIZOL Strong – fasádny systém odolný proti krupobitiu a mechanickému poškodeniu

Systém JUBIZOL Strong je zaradený do štvrtej, t. j. najlepšej triedy v súlade s požiadavkami FM Approvals class 4473. Uvedené zatriedenie znamená, že na systéme nie sú viditeľné poškodenia po náraze ľadovou guľou priemeru 5 cm, s rýchlosťou 140 km/h a s kinetickou energiou 40 J kolmo na fasádny povrch. Tepelnou izoláciou sú dosky z expandovaného polystyrénu (EPS) alebo minerálnej vlny.

 

Hlavnou výhodou systému je jeho odolnosť a jednoduchosť realizácie. Jedná sa o štandardný postup zateplenia s použitím špeciálne mikroarmovanej lepiacej malty a základnej omietky na cementovej báze. Na takto zrealizované zateplenie sa odporúča siloxanová omietka JUBIZOL UNIXIL FINISH, ktorá je paropriepustná, veľmi dobre vodoodpudivá a zároveň ju vieme aplikovať aj v sýtejších odtieňoch.

 

jubizol3

 

Hlavné vlastnosti:

 • Veľká odolnosť proti krupobitiu.
 • Až 10-krát väčšia odolnosť proti úderu a perforácii.
 • Veľká paropriepustnosť.
 • Veľký výber farebných odtieňov.
 • Odolnosť pred napadnutím riasami a plesňami.