ÚSPEŠNÁ KONFERENCIA SPRÁVA BUDOV CZ 2018

Ako sme v minulom čísle písali, konferencia Správa budov CZ 2018 sa uskutočnila v dňoch 25. – 26. 10. 2018 v hoteli Orea Voroněž v Brne. Ako dopadla? Na výbornú! V nasledujúcej reportáži si prečítate, že tí, ktorí sa konferencie nezúčastnili, môžu ľutovať... že prečo? Odpovedá Mgr. Eugen Kurimský, organizátor konferencie.

Podobné odporúčané články: 

MEDZINÁRODNÁ KONFERENCIA SPRÁVA BUDOV CZ 2018

Po siedmych rokoch úspešnej konferencie Správa budov na Slovensku sa spoločnosť V. O. Č. Slovakia s. r. o. rozhodla usporiadať konferenciu Správa budov CZ 2018 aj v Českej republike. Konferencia sa uskutoční v dňoch 25. – 26. 10. 2018 v hoteli Orea Voroněž v Brne. Na dôvody, program a o organizačné informácie sme požiadali Mgr. Eugena Kurimského, ktorý nám zodpovedal na naše otázky v nasledujúcich riadkoch.

PRÁVNIK RADÍ ĎALEJ

Odpovede na otázky č. 14 až 25 z konferencie Správa budov 2018

 

Na konferencii Správa budov 2018 mali účastníci konferencie možnosť zaslať otázky do diskusie. Tretí deň programu konferencie bol priestor na ich odpovede. Na otázky odpovedala JUDr. Zuzana Adamová Tomková. Problematiku uvádzame heslovite, odpovede v plnom rozsahu. Všetky odpovede z konferencie budeme uvádzať postupne v najbližších číslach.

Podobné odporúčané články: 

PRÁVNIK RADÍ...

Odpovede na otázky č. 1 až 13 z konferencie Správa budov 2018

 

Na konferencii Správa budov 2018 mali účastníci konferencie možnosť zaslať otázky do diskusie. Tretí deň programu konferencie bol priestor na ich odpovede. Na otázky odpovedala JUDr. Zuzana Adamová Tomková. Problematiku uvádzame heslovite, odpovede v plnom rozsahu. Všetky odpovede z konferencie budeme uvádzať postupne v najbližších číslach.

Podobné odporúčané články: 

VYHODNOTENIE KONFERENCIE SPRÁVA BUDOV 2018

Tohtoročná 7. medzinárodná konferencia „Správa budov 2018“ sa konala v dňoch 4. – 6. apríla 2018 v priestoroch hotela Galeria Thermal Bešeňová**** a hotela Bešeňová***, ktoré sú súčasťou aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Toto miesto v srdci Liptova sa stalo miestom stretnutia správcov všetkých typov s firmami, ktoré so svojimi produktmi, či službami vstupujú do bytových domov. Združenie správcov a užívateľov nehnuteľností ako každoročne zorganizovalo konferenciu na výbornú.

KONFERENCIA SPRÁVA BUDOV 2018 – PRÍPRAVY VRCHOLIA

Združenie správcov a užívateľov nehnuteľností organizuje už 7. medzinárodnú konferenciu Správa budov 2018. Prípravy na konferenciu sú v plnom prúde a pre účastníkov je pripravený bohatý odborný program.

KONFERENCIA SPRÁVA BUDOV 2018 – PRÍPRAVY V PLNOM PRÚDE

7. medzinárodná konferencia Správa budov 2018 sa uskutoční 4. – 6. 4. 2018 v Bešeňovej. Konferenciu už tradične pripravuje Združenie správcov a užívateľov nehnuteľností. Na konferenciu sa tešia správcovia bytových domov a budov hlavne pre jej priateľskú atmosféru a možnosť oboznámiť sa s novou legislatívou, novinkami z oblasti výkonu správy a novými technológiami pri komplexnej obnove bytových domov.

KONFERENCIA SPRÁVA BUDOV 2017

6. medzinárodná konferencia Správa budov 2017 sa konala v dňoch 22. – 24. februára prvýkrát v priestoroch hotela SATEL v Poprade. Konferenciu ako každý rok zorganizovalo Združenie správcov a užívateľov nehnuteľností. Reportáž o tejto, pre správcov bytových domov a nebytových priestorov najvýznamnejšej udalosti roka, vám prinášame v nasledujúcich riadkoch.

KONFERENCIA „SPRÁVA BUDOV 2017“

Združenie správcov a užívateľov nehnuteľností organizuje v poradí už 6. medzinárodnú konferenciu „Správa budov 2017“. Konferencia sa uskutoční v termíne od 22. – 24. februára 2017 v hoteli SATEL v Poprade. Už tradične dvere konferencie privítajú nielen profesionálov, ale každého, koho sa problematika správy budov týka. Týmto článkom chceme pozvať na konferenciu aj vás – správcov bytových domov a nebytových priestorov.

KONFERENCIA SPRÁVA BUDOV 2016

Tohoročná v poradí už 5. medzinárodná konferencia Správa budov 2016 sa uskutočnila v dňoch 16. – 18. marca 2016. Hotel SOREA ĽUBOVŇA v Ľubovnianskych kúpeľoch sa už tradične stal miestom stretnutia správcov všetkých typov s firmami, ktoré so svojimi produktmi či službami vstupujú do bytových domov. Za zorganizovanie tohto podujatia môžeme poďakovať Združeniu správcov a užívateľov nehnuteľností.

Konferencia „SPRÁVA BUDOV 2016“

Združenie správcov a užívateľov nehnuteľností organizuje aj v tomto roku v poradí už 5. medzinárodnú konferenciu „Správa budov 2016“. Priestory hotela SOREA v Ľubovnianskych kúpeľoch v termíne od 16. – 18. marca 2016 budú opäť k dispozícii účastníkom konferencie – zástupcom stavebných a správcovských bytových družstiev, spoločenstiev vlastníkov bytov a nebytových priestorov, ako aj profesionálnym správcom.