VYHODNOTENIE KONFERENCIE SPRÁVA BUDOV 2018

Tohtoročná 7. medzinárodná konferencia „Správa budov 2018“ sa konala v dňoch 4. – 6. apríla 2018 v priestoroch hotela Galeria Thermal Bešeňová**** a hotela Bešeňová***, ktoré sú súčasťou aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Toto miesto v srdci Liptova sa stalo miestom stretnutia správcov všetkých typov s firmami, ktoré so svojimi produktmi, či službami vstupujú do bytových domov. Združenie správcov a užívateľov nehnuteľností ako každoročne zorganizovalo konferenciu na výbornú.

KONFERENCIA SPRÁVA BUDOV 2018 – PRÍPRAVY VRCHOLIA

Združenie správcov a užívateľov nehnuteľností organizuje už 7. medzinárodnú konferenciu Správa budov 2018. Prípravy na konferenciu sú v plnom prúde a pre účastníkov je pripravený bohatý odborný program.

KONFERENCIA SPRÁVA BUDOV 2018 – PRÍPRAVY V PLNOM PRÚDE

7. medzinárodná konferencia Správa budov 2018 sa uskutoční 4. – 6. 4. 2018 v Bešeňovej. Konferenciu už tradične pripravuje Združenie správcov a užívateľov nehnuteľností. Na konferenciu sa tešia správcovia bytových domov a budov hlavne pre jej priateľskú atmosféru a možnosť oboznámiť sa s novou legislatívou, novinkami z oblasti výkonu správy a novými technológiami pri komplexnej obnove bytových domov.

KONFERENCIA SPRÁVA BUDOV 2017

6. medzinárodná konferencia Správa budov 2017 sa konala v dňoch 22. – 24. februára prvýkrát v priestoroch hotela SATEL v Poprade. Konferenciu ako každý rok zorganizovalo Združenie správcov a užívateľov nehnuteľností. Reportáž o tejto, pre správcov bytových domov a nebytových priestorov najvýznamnejšej udalosti roka, vám prinášame v nasledujúcich riadkoch.

KONFERENCIA „SPRÁVA BUDOV 2017“

Združenie správcov a užívateľov nehnuteľností organizuje v poradí už 6. medzinárodnú konferenciu „Správa budov 2017“. Konferencia sa uskutoční v termíne od 22. – 24. februára 2017 v hoteli SATEL v Poprade. Už tradične dvere konferencie privítajú nielen profesionálov, ale každého, koho sa problematika správy budov týka. Týmto článkom chceme pozvať na konferenciu aj vás – správcov bytových domov a nebytových priestorov.

KONFERENCIA SPRÁVA BUDOV 2016

Tohoročná v poradí už 5. medzinárodná konferencia Správa budov 2016 sa uskutočnila v dňoch 16. – 18. marca 2016. Hotel SOREA ĽUBOVŇA v Ľubovnianskych kúpeľoch sa už tradične stal miestom stretnutia správcov všetkých typov s firmami, ktoré so svojimi produktmi či službami vstupujú do bytových domov. Za zorganizovanie tohto podujatia môžeme poďakovať Združeniu správcov a užívateľov nehnuteľností.

Konferencia „SPRÁVA BUDOV 2016“

Združenie správcov a užívateľov nehnuteľností organizuje aj v tomto roku v poradí už 5. medzinárodnú konferenciu „Správa budov 2016“. Priestory hotela SOREA v Ľubovnianskych kúpeľoch v termíne od 16. – 18. marca 2016 budú opäť k dispozícii účastníkom konferencie – zástupcom stavebných a správcovských bytových družstiev, spoločenstiev vlastníkov bytov a nebytových priestorov, ako aj profesionálnym správcom.

ZSaUN VÁS POZÝVA NA 4. MEDZINÁRODNÚ KONFERENCIU „SPRÁVA BUDOV 2015“

V dňoch 18. – 20. marca 2015 sa stretneme na štvrtej konferencii SPRÁVA BUDOV 2015. Veríme, že sa radi opätovne zúčastníte našej konferencie, ktorej obľúbenosť z roka na rok rastie. V našom záujme je naplniť program tak, aby vás zaujal, a preto pri tvorbe programu využijeme vaše požiadavky, návrhy a námety z minulých rokov.

3. MEDZINÁRODNÁ KONFERENCIA SPRÁVA BUDOV 2014

Združenie správcov a užívateľov nehnuteľností zorganizovalo 3. medzinárodnú konferenciu Správa budov 2014 určenú pre správcov, bytové družstvá, SVB a širokú verejnosť užívateľov nehnuteľností.

 

Vzhľadom na spokojnosť účastníkov minuloročnej konferencie sme sa opätovne podujali zorganizovať podobný typ konferencie, tentokrát na tri dni

3. MEDZINÁRODNÁ KONFERENCIA „SPRÁVA BUDOV“ 2014 – PRÍPRAVY V PLNOM PRÚDE

Úspešná minuloročná konferencia Správa budov, ktorá sa konala v Novoľubovnianskych kúpeľoch, zaznamenala mnoho pozitívnych ohlasov.

KONFERENCIA SPRÁVA BUDOV 2013

V dňoch 18.–19.4.2013 sa uskutoční druhý ročník konferencie: Správa budov 2013. Aj tohoročná konferencia sa koná pod záštitou Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR v spolupráci so Stavebnou fakultou Technickej univerzity v Košiciach a Fakultou stavební ČVUT v Prahe. Po skúsenostiach z minulého roku zvolili organizátori väčší priestor hotela Sorea v Novoľubovnianskych kúpeľoch. Dôvodom je záujem správcov o riešenie ich problémov, ako aj dlhodobo pretrvávajúci záujem o tvorbu pripravujúceho sa zákona o podmienkach správy bytových domov.