Leto s výhodným sporením aj kvalitným čítaním

Kontakt:Bajkalská 30, P.O.Box 48,
829 48, Bratislava 25
Centrum telefonických služieb
pre klientov:
02/58 55 58 55
Web: www.pss.sk

Každý, kto si od 1. augusta do 30. septembra 2018 uzatvorí zmluvu o stavebnom sporení v Prvej stavebnej sporiteľni, získa predplatné časopisu „Urob si sám“ alebo „Pekné bývanie“ na celý rok 2019.  

 

Prvá stavebná sporiteľňa prináša od 1. augusta do 30. septembra 2018 letnú akciu. Platí pre všetkých nových klientov, ako aj klientov, ktorí od decembra 2015 nemali v PSS žiadnu zmluvu o stavebnom sporení či o úvere. Výnimku tvoria zmluvy v online sporení Lišiak.

 

letna akcia


K zmluve o stavebnom sporení získa klient od PSS ročné predplatné časopisu o bývaní „Urob si sám“ alebo „Pekné bývanie“ na rok 2019. Každý mesiac mu tak na jeho adresu príde výtlačok niektorého z dvoch časopisov. Klient si periodikum vyberie sám pri podpise zmluvy v obchodnom zastúpení Prvej stavebnej sporiteľne.


Klient však podpisom zmluvy získava najmä výhody, ktoré poskytuje stavebné sporenie. Hlavnou je ročná úroková sadzba z vkladov až vo výške 1 %. Klient tiež získava štátnu prémiu. Zhodnotené finančné prostriedky vie efektívne využiť na riešenie svojho bývania.


Viac informácií o ponuke Prvej stavebnej sporiteľne nájdete na web stránke www.pss.sk.


Kontakt pre médiá:
PhDr. Radovan Slobodník
vedúci odboru komunikácie
mobil: 0915 777 319
mail: komunikacie@pss.sk, rslobodnik@pss.sk

 

Podobné odporúčané články: