OCEĽOVÉ BALKÓNY A LODŽIE PEKSTRA PRE KAŽDÝ DOM

Firma PEKSTRA spol. s r.o. Třeboň realizuje svoju činnosť v oblasti poradenstva, dodávky a servisu spojeného s výrobou a inštaláciou závesných oceľových balkónov a samonosných oceľových a železobetónových lodžií v bytových domoch. Výhradným zástupcom firmy PEKSTRA na slovenskom trhu je spoločnosť KACZER s. r.o. zastúpená konateľom Miroslavom Fefkom, ktorého sme sa spýtali na pár otázok.

 

Čo môže Vaša firma zákazníkom ponúknuť?

Medzi naše priority aj naďalej patrí individuálny prístup k zákazníkovi, k jeho potrebám a požiadavkám, tak sme naše kompletné technické poradenstvo doplnili aj o dizajnérske poradenstvo. Náš tím odborníkov je pripravený budovy zamerať, vytvoriť cenovú ponuku a vypracovať i technickú dokumentáciu. Samozrejmosťou je aj výroba, demontáž pôvodných balkónov a finálna montáž nových PEKSTRA balkónov a lodžií, oceľových zábradlí a rôznych doplnkov podľa želania a výberu zákazníka. O kvalite použitých materiálov, technických postupov a o odborne vykonanej práci svedčia tisíce spokojných zákazníkov z radov mnohých firiem, bytových družstiev a spoločenstiev vlastníkov bytov.

 

 1_5255.jpg

 

Balkóny ARCUS, IDEAL a NORMAL dodávame v rôznych pôdorysných rozmeroch. Sú vyrobené z oceľovej konštrukcie, ktorá je obojstranne žiarovo pozinkovaná. Vďaka tejto technológii je ich životnosť v našich klimatických podmienkach viac ako 60 rokov a ich prevádzka si nevyžaduje ďalšie náklady. Výplň zábradlia je tvorená viacerými druhmi materiálov, ako je napríklad: pozinkovaný plech s polyesterovým povrchom v rôznych odtieňoch RAL, perforovaný pozinkovaný plech, vrstvený hliníkový kompozit NEOBOND, takisto v rôznych odtieňoch RAL, a vrstvené bezpečnostné sklo Connex vo farbách bronz, mliečna a číra.

 

Oceľové a železobetónové lodžie môžu byť samonosné alebo závesné. Podobne ako pri balkónoch môžu mať tak rôzny pôdorysný tvar a rozmer, ako aj výplň zábradlia. Možný spôsob realizácie určí individuálny statický posudok a výrobná projektová dokumentácia, ktorú vyhotovujú tímy našich špecializovaných statikov a projektantov.

 

Na čo si majú dať zákazníci pozor pri výbere?

Zákazníci by si mali v prvom rade dať pozor na tzv. garážové firmy alebo firmy s krátkou pôsobnosťou na trhu, bez preukázateľných uskutočnených realizácií v tejto oblasti. Zvýšenú pozornosť by mali venovať certifikovaným výrobkom, pretože v konečnom dôsledku ide o bezpečnosť ich bývania. Nemali by sa ulakomiť ani na nízku cenu a dať sa ovplyvniť, dnes tak veľmi používanou frázou mnohých pochybných firiem „Nejako to potom urobíme. Nejako sa potom dohodneme.“ Takéto rozhodnutie môže nakoniec viesť k neskolaudovaniu stavieb.

Našou prioritou sú realizácie stavieb bez toho, aby sme sa tam vracali v rámci reklamačného konania. Vždy hľadáme ideálny kompromis medzi prianím zákazníka a technickými a bezpečnostnými možnosťami.

 

Prečo by si mali vybrať práve firmu Pekstra spol. s r.o., Kaczer s.r.o.?

Dôvodov, prečo by si zákazníci mali vybrať balkóny a lodžie od firmy Pekstra, je hneď niekoľko:

  • Tradícia – už 20 rokov na trhu.
  • Skúsenosti – stovky realizácií a spokojných zákazníkov.
  • Kvalita – profesionálny tím, rešpektovanie európskych štandardov na materiál a prevedenie.
  • Rozmanitosť – vyberte si z troch tvarov a desiatok variantov prevedenia.
  • Veľkosť – rozmer záleží iba na Vás. Lodžie ponúkame najhlbšie v celej SR a ČR.
  • Komplexnosť – poradenstvo, projekcia, výroba, montáž, doplnky – všetko u nás.
  • Zodpovednosť – modernou výrobou rešpektujeme prírodu.
  • Inovatívnosť – najnovšie technológie a trendy.
  • Líderstvo – v súčasnosti sme najväčším realizátorom montáží balkónov a lodžií na trhu.

 

V neposlednom rade je to aj skutočnosť, že ponúkame najväčšie rozmery závesných balkónov a oceľových lodžií.

 

Ako hodnotíte rok 2014?

Tento rok hodnotím veľmi pozitívne. Získali sme nové miesta pôsobenia. Väčšie zákazky sú časovo a technicky zložitejšie na prípravu z dôvodu štátneho financovania. Zúčastňujem sa aj rôznych prezentačných akcií, ako sú konferencie, menšie prednášky a prezentácie na bytových družstvách alebo domových schôdzach, kde sa snažím „ušiť“ našu ponuku priamo na predstavu a potreby zákazníkov.

 

2_3180b.jpg 

 

Kam sa môže zákazník v prípade záujmu obrátiť?

Naše produkty si každý záujemca môže pozrieť na našich internetových stránkach www.pekstra.cz, www.kaczer.sk alebo nás môže osobne kontaktovať na telefónnom čísle 0903 924 153, prípadne mailom na balkony@kaczer.sk.

 

kaczer-pekstra.jpg