OCEĽOVÉ BALKÓNY PRE KAŽDÝ DOM

Firma PEKSTRA spol. s r. o. Třeboň patrí v súčasnosti k lídrom na trhu v realizácii, poradenstve, dodávke a servise spojeným s výrobou a inštaláciou závesných oceľových balkónov a samonosných oceľových a železobetónových lodžií v bytových domoch. Výhradným zástupcom firmy PEKSTRA na slovenskom trhu je spoločnosť KACZER s. r. o. zastúpená konateľom Miroslavom Fefkom.

 

pekstra

 

Firma sa neustále snaží skvalitňovať a rozširovať svoje technické a výrobné zázemie tak na slovenskom, ako aj na českom trhu. V neposlednom rade kladie veľký dôraz aj na zvyšovanie odbornej spôsobilosti vedúcich pracovníkov a technikov. Balkóny a lodžie tak spĺňajú požiadavky a najprísnejšie kritériá dnešného moderného trhu. Kvalitu všetkých našich produktov potvrdzujú a deklarujú viaceré certifikáty kvality výroby, ktoré mnohé firmy v tejto oblasti na slovenskom trhu nemajú. Jedinečnosť technických a výrobných postupov potvrdzuje, okrem iného, aj Osvedčenie o zápise priemyselného vzoru. Základnou prioritou je vždy individuálny prístup k zákazníkovi, k jeho potrebám a požiadavkám. V prospech kvality našich produktov hovorí aj spokojnosť v radoch mnohých firiem, bytových družstiev a spoločenstiev vlastníkov.

 

pekstra 2

 

Samozrejmosťou pre tím odborníkov firmy PEKSTRA je nielen kompletné technické a dizajnérske poradenstvo, zaistenie zamerania budovy, vypracovanie cenovej ponuky a technickej dokumentácie, ale aj výroba a demontáž pôvodných balkónov. Finálnu montáž nových PEKSTRA balkónov a lodžií, oceľových zábradlí a rôznych doplnkov realizujeme podľa želania a výberu zákazníka.

 

 

pekstra

 

V súčasnosti pre nás nie je problém vyrobiť závesné balkóny akéhokoľvek rozmeru podľa vypracovaného statického posudku a stávajúcej situácie konkrétneho bytového domu. Vďaka moderným architektonickým trendom sú balkóny PEKSTRA ARCUS, IDEAL a NORMAL spolu s oceľovými a železobetónovými lodžiami vhodné nielen pre staršie panelové a tehlové domy, ale aj pre novostavby alebo pre domy, kde balkóny doteraz neboli. Balkóny vyrábame a dodávame v troch základných pôdorysoch.

 

 

pekstra 4

 

Klasický, ale stále moderný a žiadaný je balkón PEKSTRA NORMAL – obdĺžnikového pôdorysu. U zákazníkov je stále najobľúbenejším typom PEKSTRA ARCUS, ktorý pomocou svojho ladného zakrivenia zmodernizuje vzhľad aj staršieho domu. Ostro skosené hrany typu PEKSTRA IDEAL sú ideálnou voľbou pre moderný exteriér domu. Záleží iba na obyvateľoch domu, ktorý tvar sa im najviac páči a ktorý si vyberú.

 

pekstra 5

 

Všetky balkóny sú vyrobené z obojstranne žiarovo pozinkovanej oceľovej konštrukcie. Vďaka tejto technológii je ich životnosť v našich klimatických podmienkach viac ako 60 rokov a ich prevádzka si nevyžaduje ďalšie náklady. Výplň zábradlia je tvorená viacerými druhmi materiálov ako je napríklad: pozinkovaný plech s polyesterovým povrchom v rôznych odtieňoch RAL, perforovaný pozinkovaný plech, vrstvený hliníkový kompozit NEOBOND, takisto v rôznych odtieňoch RAL, a vrstvené bezpečnostné sklo Connex vo farbách bronz, mliečna a číra.

 

 

pekstra 6

 

Oceľové a železobetónové lodžie môžu byť samonosné alebo závesné. Majú, rovnako ako balkóny, rôzny pôdorysný tvar, rozmer aj výplň zábradlia. Individuálny statický posudok a výrobná projektová dokumentácia, ktorú vyhotovujú tímy našich špecializovaných statikov a projektantov, určia možný spôsob realizácie. V rámci našej produkcie ponúkame výrobu a montáž samostatných zábradlí, ako aj výrobu atypických zábradlí podľa návrhu architekta, poprípade sériovú a kusovú výrobu oceľových zábradlí pre opravené i nové bytové domy.

Používanie kvalitných materiálov a povrchových úprav je pre nás pri takýchto individuálnych dizajnérskych požiadavkách taktiež samozrejmosťou.

 

 

pekstra 7

 

K našim balkónom a lodžiám ponúkame viaceré doplnky v podobe vchodových a balkónových striešok rôznych tvarov, veľkostí a materiálov, sušiaky na bielizeň a bočné zásteny. Mnohé firmy sa zaoberajú opravou starých balkónov a zábradlí. Táto oprava je však vďaka často havarijnému stavu finančne tak náročná, že je ekonomicky výhodnejšie uskutočniť úplnú výmenu za nové nami ponúkané balkóny a lodžie. Túto skutočnosť potvrdili a potvrdzujú mnohé naše zrealizované stavby na celom území SR a ČR. O našej dobre vykonanej práci hovoria kladné referencie spokojných zákazníkov. Pretože vieme, že výber a voľba balkóna je dôležitá, pre bytové družstva a spoločenstvá vlastníkov domov ponúkame vytvorenie prezentácie „na mieru“, ktorú prídeme ukázať a predviesť.

 

 

Naše produkty si každý záujemca môže pozrieť na našich internetových stránkach www.pekstra.cz, www.kaczer.sk alebo nás môže osobne kontaktovať na telefónnom čísle 0903 924 153, poprípade mailom na balkony@kaczer.sk.

pekstra logo