PRVÝ DOJEM JE DÔLEŽITÝ

Zaťažiteľné rohože s oslovujúcim dizajnom

Čisté a lákavé vstupné priestory sú prvou vizitkou a vývesným štítom každého podniku. Práve v zime sa pravidelne stáva, že mokrá a veľmi zašpinená obuv ako i sneh a blato rýchlo spôsobia znečistenie vstupných priestorov. Rohože poskytovateľa služieb v oblasti textilu, spoločnosti MEWA, vďaka špeciálne vyvinutým vláknam zabezpečia pohltenie špiny a vlhkosti, pričom rohože budú aj napriek tomu dobre vyzerať. Za účelom zachovania dobrého stavu rohoží Vám MEWA ponúka kompletný servis, teda ich prevzatie, pranie a spätný dovoz.

 

rohoze1.jpg

 

Klasické rohože MEWA v decentných farbách harmonizujú s najrôznejšími štýlmi zariadenia. Získajú si Vás stálou jasnosťou farieb a trvanlivosťou. Rub rohoží je vybavený špeciálnym poťahom, aby rohože zostali pevne ležať na zemi. Dostupné sú klasické rohože MEWA v troch praktických veľkostiach a v troch decentných farbách: antracitová, hnedá a modrá. Veľkosti: 75 x 85 cm, 85 x 150 cm, 85 x 300 cm a 115 x 240 cm.

 

Čierne štetinové rohože MEWA obstoja aj pri enormných zaťaženiach a sú mimoriadne vhodné na odstránenie hrubej špiny. Pri prechode cez rohož sa vďaka jemným vláknam a hrubým štetinám stane zo zašpinených topánok čistá obuv. Jedny zachytia vlhkosť a druhé odstránia špinu z podrážky. Je to praktické a dobre to vyzerá, pretože vďaka tejto mimoriadnej sorpčnej schopnosti zostáva vonkajší vzhľad dlhšie zachovaný.

 

Po dohode so zákazníkom sa stanovia termíny, v ktorých sa rohože odnášajú. Potom sa ekologicky vyperú a následne sa dovážajú naspäť, podľa troch princípov: presnosť, spoľahlivosť a kompetentnosť. Stav každej rohože sa pred opätovným dodaním skontroluje a v prípade nedostatku požadovanej kvality sa rohož samozrejme vymení za bezchybnú.

 

rohoze2.jpg

 

MEWA Textil-Management

MEWA má v rámci celej Európy 43 pracovísk a svojich zákazníkov zásobuje priemyselnými textíliami ako sú pracovné a ochranné odevy, textilné čistiace utierky, rohože na zachytávanie oleja i klasické rohože, ako aj ochranné pracovné pomôcky a výrobky pre bezpečnosť práce. O viac ako 165 000 zákazníkov z oblasti priemyslu, obchodu, remeselnej výroby a gastronómie sa stará 4 500 zamestnancov. V roku 2011 firma dosiahla obrat 528 miliónov eur. MEWA, založená v roku 1908, je dnes popredným výrobcom v segmente textilného manažmentu. V novembri 2013 sa dostala MEWA medzi 3 favoritov Nemecké ceny trvalo udržateľného rozvoja v kategórii "Nemecké produkty / služby". V roku 2011 zaradila porota pod vedením profesora ekonómie z Berlína Bernda Venohra spoločnosť MEWA medzi nemeckých lídrov trhu. V roku 2013 vydavateľstvo Deutsche Standards vyznamenalo spoločnosť MEWA titulom „Značka storočia“ a zápisom v príručke s názvom „Majáky v mori značiek.“

 

www.mewa.sk

Podobné odporúčané články: