PIVNIČNÉ KÓJE OD FIRMY PEKSTRA spol. s r. o.

Firma PEKSTRA spol. s r. o., ktorá sa špecializuje na kompletný servis a dodávku balkónov a lodžií rozšírila svoju ponuku služieb o dodávku a montáž pivničných kójí.

BALKÓNOVÉ PRESKLENIA A HLINÍKOVÉ ZÁBRADLIE MONT-ALU, S. R. O.

V súčasnej dobe sa firma Mont-Alu, s. r. o. radí medzi popredných slovenských výrobcov a dodávateľov či už stavebných výrobkov z hliníka, ako aj samotných hliníkových profilov a príslušných komponentov. Vďaka našej vybavenosti modernými technológiami na spracovanie hliníkových profilov sme schopní spracovať rôzne druhy zákaziek a efektívne. V súčasnej dobe disponuje firma 2736 m2 výrobných a skladových priestorov.

TRÁPIA VÁS ZAROSENÉ OKNÁ? KOHO JE TO VINA?

Keď opomenieme fakt, že pohľad na zarosené okná nikoho príliš nenadchne, nastáva otázka, či možno považovať kondenzáciu len za „kozmetickú“ chybu alebo závažný problém. Odpoveď je naporúdzi, všade tam, kde sa dlhodobo koncentruje vlhkosť, hrozí riziko vzniku plesní.

KVALITA OKIEN NÁM NIE JE ĽAHOSTAJNÁ

Okná a vonkajšie dvere patria medzi najslabšie miesta z pohľadu úniku tepla z budovy. Riešenie tejto otázky sa považuje za jedno z najdôležitejších opatrení na šetrenie palivami a zabezpečenie trvalo udržateľného života na Zemi. Nakoľko prístup mnohých výrobcov otvorových konštrukcií stavieb a investorov k tejto otázke bol v nedávnej minulosti živelný, rozhodla sa skupina výrobcov založiť profesijné združenie

ZÁSADY NAVRHOVANIA NOVÝCH OTVOROV V OBYTNÝCH DOMOCH – VŠEOBECNÝ ÚVOD

Po roku 1989 sa v našich podmienkach čoraz viac prejavuje individuálna požiadavka vlastníkov domov a bytov na zmenu dispozičného riešenia objektu. Takýto zásah do objektu so sebou spravidla prináša problémy, často je potrebné meniť dispozičné riešenia a polohu výplňových konštrukcií (priečok), technického zariadenia budov, vstavaného zariadenia objektu a podobne. Niektoré zásahy si však vyžadujú projektovú prípravu.

Najvyšší štandard je prístupný pre každého

Spojenie toho najlepšieho, čo daný trh ponúka, je zárukou, že veci budú fungovať tak, ako majú a efekt bude ešte výraznejší. Teraz nehovoríme o spojení nejakej atraktívnej značky, ale o skutočnosti, ktorá je už preverená časom.

RI OKNA Z BZENCA CHRÁNIA OBSERVATÓRIUM NA VRCHOLKU LOMNICKÉHO ŠTÍTU

Observatórium na vrcholku Lomnického štítu vo Vysokých Tatrách chránia okná vyrobené na južnej Morave. Dodala ich spoločnosť RI OKNA z Bzenca na Hodonínsku. Voľba padla na hliníkové profily, ktoré vďaka svojim vlastnostiam dokážu odolať extrémnym poveternostným podmienkam – silným mrazom, častému dažďu a víchrici.

PROFILOVÝ SYSTÉM VYLADENÝ PRE NÍZKOENERGETICKÉ A PASÍVNE DOMY, ALE NIELEN PRE NE

Firma GEALAN Fenster-Systeme GmbH v druhej polovici minulého roku priviedla na český aj slovenský trh nový systém plastových okenných profilov pod označením S9000. Systém je vybudovaný na stavebnú hĺbku 83 mm s pružným stredovým tesnením, s hlbším zapustením skla a zasklievacou drážkou pre zasklenie až 56 mm.

KĽÚČOVÉ A DODATOČNÉ RIEŠENIA V RÁMCI OBNOVY BYTOVÝCH DOMOV

Obnova bytových domov už nie je len „cudzie slovné spojenie“. Stáva sa realitou a v poslednom období zaznamenáva veľký nárast.

NOVINKA V PONUKE: INTERIÉROVÉ DVERE S PRÍRODNOU DYHOU ALEBO S CPL LAMINÁTOM A PROTIPOŽIARNE INTERIÉROVÉ DVERE

Interiérové dvere sú funkčne a esteticky súčasťou zariadenia vnútorných priestorov. Predstavujeme Vám atraktívne NOVINKY z našej výrobnej ponuky.