ZMLUVA O STAVEBNOM SPORENÍ V JÚNI PRE VŠETKY DETI ZADARMO

Kontakt:Bajkalská 30, P.O.Box 48,
829 48, Bratislava 25
Centrum telefonických služieb
pre klientov:
02/58 55 58 55
Web: www.pss.sk

Deň detí treba poriadne osláviť. Oslava najmenších s Prvou stavebnou sporiteľňou bude trvať až mesiac. Zmluvu o stavebnom sporení JUNIOR EXTRA môžu od dnes až do konca júna uzatvoriť rodičia svojim deťom v ktorejkoľvek vekovej kategórii od narodenia až do 18 rokov bez poplatku za uzatvorenie. 

 

Zaobstaranie si prvého bývania je pre mladých ľudí dôležitým momentom, na ktorý sa treba poriadne pripraviť. Stavebné sporenie JUNIOR EXTRA ponúka výhody pre každé dieťa: 

  • je pre všetky deti do 18 rokov
  • mesačné vklady si rodičia nastavia podľa svojich finančných možností
  • štátna prémia každý rok v maximálnej výške 66,39 eur
  • zákonný nárok na stavebný úver po dovŕšení plnoletosti až do výšky 170 tisíc eur cieľovej sumy

 

junior_extra-1.jpg

 

Jedine detské stavebné sporenie JUNIOR EXTRA od Prvej stavebnej sporiteľne poskytuje „poistku“ vo forme extra istoty. V prípade úmrtia jedného alebo oboch zákonných zástupcov sa o dieťa postaráme. PSS, a. s., bude pokračovať v sporení pre dieťa do polovice cieľovej sumy zmluvy o stavebnom sporení, až do maximálnej výšky 10 tisíc eur. 

 

Najviac zmlúv pre deti uzatvorili v tomto roku Žilinčania

Žilinský región si drží prvé miesto v počte nových zmlúv o stavebnom sporení pre deti a zároveň aj v objeme cieľových súm týchto zmlúv. Obchodní zástupcovia PSS, a. s., uzatvorili od januára až doteraz celkom 1 061 zmlúv v tarife JUNIOR EXTRA. Objem cieľových súm predstavuje 20,29 mil. eur. Druhým najúspešnejším regiónom je Prešov, kde rodičia pre svoje deti uzatvorili v tomto roku 982 nových zmlúv o stavebnom sporení. A v tesnom závese nasleduje Poprad s 892 zmluvami. 

 

V objeme cieľových súm nových zmlúv o stavebnom sporení JUNIOR EXTRA je situácia iná. Po prvej Žiline nasleduje trenčiansky región, v ktorom obchodní zástupcovia PSS, a. s., uzatvorili detské zmluvy s celkovým objemom cieľových súm vo výške 18,57 mil. eur a tretia priečka patrí Prešovu s 15,61 mil. eur. 

 

junior_extra-2_graf.jpg

 

Zdroj: Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

 

Podobné odporúčané články: