Zastavte chlad od podlahy

Tepelná pohoda v interiéri začína od nôh. Myslite na to a pri zateplení tejto konštrukcie vyberajte správny typ a hrúbku izolantu. Poradíme vám s výberom vhodného polystyrénu do podláh.

Ako si zariadiť exteriér vášho domu?

Leto je vhodným obdobím na stavbu domu a okolité práce, ktoré sú s ním spojené. Úprava exteriéru patrí medzi časovo náročné projekty, ktoré je lepšie premyslieť si vopred a s chladnou hlavou. Alfou a omegou je v tomto prípade najmä výber kvalitnej dlažby, múrov alebo plotov. Na čo by ste pri ich výbere nemali zabudnúť?

Čo by ste mali vedieť o betónovej dlažbe?

Aké základné druhy dlažby poznáme?

 

Betónovú dlažbu rozdeľujeme podľa spôsobu a miesta jej využitia.  

 

Dlažbu na terasu možno charakterizovať väčšími formátmi platní a menšou hrúbkou. Táto dlážba je síce pochôdzna, no vďaka menšej hrúbke nie je určená na dláždenie príjazdových ciest pre automobily.  Veľký dôraz sa pri nej kladie na estetiku a celkový výzor. Tieto dlažby majú jemne zdrsnený povrch, ktorý imituje prírodné kamene ako sú pieskovec alebo travertín.     

Zorientujte sa pri výbere záhradnej dlažby

Exteriérová dlažba je neoddeliteľnou súčasťou každej záhrady. Vhodná dlažba prirodzene dotvára prostredie okolo domu a charakter vašej záhrady. Venujte svoju pozornosť ponuke materiálov, povrchovej úpravy dlažieb i typov dlažbových systémov a vyberte si dlažbu, ktorá splní všetky vaše požiadavky.

Nehovorte mi vinyl. Som PULSE, zoznámte sa s mojimi vzormi

Nová kolekcia Quick-Step Pulse je podlahou budúcnosti. Táto luxusná kolekcia vinylových podláh s netradičným realistickým vzhľadom vďaka revolučnému výrobnému postupu dnes predstavuje najpraktickejšie dizajnové riešenie podláh na trhu. Podlahy Pulse sú odolné voči opotrebovaniu, vodotesné, teplé, absorbujú hluk, sú rovnako atraktívne ako drevo a vyrábajú sa bez použitia ftalátov.

 

Podobné odporúčané články: 

Vydláždite si záhradu moderne a štýlovo

Premeňte svoju záhradu na miesto, kde sa cítite príjemne a komfortne. Vyberte si dreviny, ktoré ulahodia vášmu oku a dlažbu, ktorá bude odrážať váš jedinečný vkus a štýl. Ak si pri výbere dlažby nie ste istí, poradíme vám so všetkými detailmi.

EKOLOGICKÁ DLAŽBA

V súčasnosti sa čoraz viac zvyšuje dopyt po ekologických materiáloch. Premýšľať a konať ekologicky je žiadané aj v oblasti stavania a bývania, čo sa dá ľahko realizovať výberom vhodnej záhradnej dlažby. Záhrada bude vyzerať dobre, a navyše sa vám poďakuje aj príroda.

MAJESTÁTNE DUBOVÉ PODLAHY S NEŠTANDARDNÝMI ROZMERMI

Elegantná kolekcia REAL, od švédskeho výrobcu drevených podláh Kährs, prekvapí svojím veľkým formátom a exkluzívnym zložením vrstiev. Parkety sú v celom priereze vyrobené výhradne z dubového dreva.

Podobné odporúčané články: 

AKO SPRÁVNE UDRŽIAVAŤ ČISTÚ TERASU?

Terasa sa v teplejších ročných obdobiach stáva centrom rodinného diania a stretávania sa s priateľmi, ale môže byť aj útočiskom pre chvíle pokoja a pohody.

Podobné odporúčané články: 

JESENNÉ ZĽAVY NA PODLAHY OD SPOLOČNOSTI QUICK STEP

QUICK STEP odštartuje jesennú sezónu akciu v podobe zníženia cien svojich produktov. Teraz si budete môcť kúpiť laminátové podlahy rady Classic a Eligna za zvýhodnené ceny.

VINYLOVÁ KRYTINA VERZUS KERAMICKÁ DLAŽBA

Praktické tipy, ktoré oceníte pri výbere podlahovej krytiny

Rozhodli ste sa pre pevnú, odolnú, vodoodolnú podlahovú krytinu, ktorá je zároveň nenáročná na údržbu? Tak jednoznačne uvažujete nad podlahami z vinylu alebo dlažbou. Treba však zdôrazniť, že pod pojmom vinyl máme na mysli nemäkčené PVC, spracované do podlahových dielcov.