ROCKWOOL prispeje k rekordnej účasti na veľtrhu Strechy Praha 2017

Kontakt:Cesta na Senec 2/A821 04, Bratislavatel: +421-2- 4920 0915email: info@rockwool.skWeb: www.rockwool.sk
Detaily o firme

Popredný svetový výrobca izolácie z kamennej vlny ROCKWOOL sa predstaví na najvýznamnejšom stavebnom veľtrhu v strednej Európe Strechy Praha 2017. Pre 19. ročník tohto mezinárodného podujatia pripravil ROCKWOOL prezentáciu pre odbornú i širokú verejnosť.

Na veľtrhu ROCKWOOL predstaví  výhody izolácie z kamennej vlny so zameraním na bezpečnosť a komfort bývania. Prednáška pre širokú verejnosť bude vo štvrtok 9. 2. 2017 od 12.30 hod. v prednáškovej sále 4, vstupná hala II. Efektívne využívanie zdrojov je globálne stále naliehavejšou problematikou. Len do roku 2050 sa očakáva nárast celosvetovej spotreby energie o 50 %. Správnou izoláciou stavieb môžeme prispieť k ich energetickej účinnosti z environmentálneho i ekonomického hľadiska.

 

ilustracne

 

Odborná prednáška bude vo štvrtok 9. 2. 2017 od 9.00 hod. v prednáškovej sále 1, vstupná hala I. Technický manažér spoločnosti ROCKWOOL Pavel Matoušek tu bude hovoriť o teórii a praxi izolácie plochých striech i o systémových riešeniach pri navrhovaní a realizácii izolácie plochých striech. Na konferenciu pre odbornú verejnosť je potrebné zaregistrovať sa vopred. Súčasťou veľtrhu je aj odborná konferencia IZOLÁCIE 2017, kde bude ROCKWOOL taktiež prezentovať, tentokrát na tému „skladby izolácie jednoplášťových plochých striech“.

 

Počas celého veľtrhu budú na stánku 302, v hale 3, k dispozícii odborníci spoločnosti ROCKWOOL. Záujemcom poradia a odporučia efektívne izolačné riešenia pre zateplenie strechy, fasády aj podlahy. Interaktívny stánok prostredníctvom modelov poukáže na výnimočné vlastnosti kamennej vlny, akými sú nehorľavosť, dlhodobá stálosť, akustika a odolnosť proti vlhkosti.

Medzinárodná prehliadka z oblasti stavieb a renovácií striech sa uskutoční od 9. do 11. februára 2017  v PVA EXPO Praha Letňany.