MEDVED: Spoľahlivé automatické záložné zdroje

Pred kúpou elektrocentrály je nutné si rozmyslieť, na aký účel ju budeme potrebovať, aké spotrebiče budeme pripájať a tomu prispôsobiť parametre stroja. Najdôležitejším kritériom, je ale spoľahlivosť elektrocentrály, ktorá zaručí, že nás prístroj pri výpadku prúdu nezradí. Automatické záložné zdroje MEDVED používajú novú automatickú jednotku AT 207, vďaka ktorej pri výpadku prúdu nevypadnú.

Zeppelin SK na čele Top 10 firiem regiónu

Spoločnosť Zeppelin SK, s.r.o., sa umiestnila na najvyššej priečke rebríčka najzdravších firiem v Banskobystrickom kraji medzi obchodnými spoločnosťami s obratom 10 až 50 miliónov eur.

Podobné odporúčané články: 

POZÝVAME NA RENAULT BUSINESS DAYS

Francúzska značka Renault je už sedemnásť rokov európskym lídrom v predaji ľahkých úžitkových vozidiel. Je to prvenstvo, na ktoré je Renault právom hrdý, a preto sa na Slovensku budú u dealerov Renault PRO+ konať v období od 1. 10. do 31. 12. 2015 Renault Business Days.

Podobné odporúčané články: 

MOSTY NOVÉHO DIAĽNIČNÉHO ÚSEKU BOLI IZOLOVANÉ ŠPECIÁLNOU TECHNOLÓGIOU

Počas výstavby diaľničných mostov (nedávno otvoreného) diaľničného úseku D1 Dubná Skala – Turany bola na Slovensku prvýkrát použitá špeciálna technológia. Taká, ktorá sa osvedčila vo Francúzsku na izolovanie mostoviek na mostoch Millau (65 000 m2), Maine (11 000 m2) či Viaduc de l'Anguienne (5 200 m2).

ZATEPĽOVANIE A JEHO ZÁVESNÉ KONŠTRUKCIE

V bytových domoch (panelákoch) sa nachádza 650 tisíc bytov postavených hromadnými formami výstavby, väčšinou s využitím panelových technológií a z toho máme približne už polovicu zateplených. Avšak ani dvadsať rokov zatepľovania nestačilo na to, aby sme pri ňom nerobili chyby, či už vedome alebo nevedome.

OTVORILI PRVÚ NEVEREJNÚ PLNIACU STANICU CNG V ZLATÝCH MORAVCIACH

Spoločnosť Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o., slávnostne uviedla do prevádzky prvú neverejnú plniacu stanicu CNG v Zlatých Moravciach. Návratnosť investície sa očakáva už v priebehu dvoch rokov.

 

NAREX NA SLOVENSKU ZVÝŠIL TRŽBY O 8 PERCENT

Najširšia predajná a servisná sieť i dokonalá znalosť potrieb slovenského zákazníka sú hlavnými konkurenčnými výhodami českého dodávateľa elektronáradia, ktorý je členom holdingu TT.  Svoje postavenie na slovenskom trhu si dlhodobo upevňuje spoločnosť Narex, významný európsky dodávateľ elektronáradia pre profesionálov.

DOMÍCHÁVAČE STETTER GENERACE C3 – NOVÝ DESIGN, NOVÉ MOŽNOSTI

Domíchávače Stetter generace C3, výrobní řady: Basic Line, Light Line a Heavy Duty Line, prošly během posledního roku inovativní úpravou konstrukce nástavby. Domíchávače Stetter C3 (viz Obr. 1) byly veřejnosti poprvé oficiálně představeny v Mnichově (SRN) na stavebním veletrhu Bauma 2013.

Podobné odporúčané články: 

STAVEBNÉ STROJE BEZ ŠPZ... QUO VADIS?

Veľa sa hovorí o podpore malým a stredným podnikateľom. Obzvlášť v oblasti stavebníctva, ktoré je nepochybne vo veľmi zlej situácii. Akákoľvek pomoc stavebným firmám a živnostníkom je vítaná. Boj o prácu je ťažký, a keď aj nejaký tender vyhráte, je nutné začať s prácami v plnom nasadení. Teda aj v nasadení so stavebnou mechanizáciou, ktorá vám však nemusí stáť okamžite k dispozícii. Dôvod? Obštrukcie pri vybavovaní ŠPZ....

MINI A MIDI PÁSOVÉ RÝPADLÁ

Minirýpadlá KOMATSU sú vo svete najpredávanejšie stavebné stroje. Tento komerčný úspech je najlepším príkladom kvality minirýpadiel, ktoré ponúkajú zákazníkovi tie pravé technické riešenia pre jeho potreby. Kompletný rad rôznych modelov od najmenšieho 880 kg až po najväčší 5000 kg model tvorí jednu z najširších ponúk minirýpadiel

NOVÉ TRENDY V ZNIŽOVANÍ SPOTREBY PALIVA NÁKLADNÝCH AUTOMOBILOV

Úspora palív je v súčasnosti celosvetovým trendom vo všetkých odvetviach výroby či už v strojárenstve, technických odboroch alebo aj v stavebníctve. Nevyhli sa jej preto ani firmy a prepravné spoločnosti, ktoré disponujú nákladnými vozidlami, stavebnou, či manipulačnou technikou.

Podobné odporúčané články: