Tieniaca technika ISOTRA: preverená kvalita aj design

Kontakt:Bílovecká 2411/1746 01, Opavatel: +420 553 685 111email: isotra@isotra.czWeb: www.isotra.sk
Detaily o firme

Žalúzie, rolety, ale tiež treba siete proti hmyzu z rúk výrobcov ISOTRA sú vyrábané v Česku a opierajú sa o vlastné vývojové pracovisko, ktoré sa neustále snaží hnať nové technológie vpred a okrem kvalitnej regulácie slnečného svitu využiť tiež vplyvu tienenia na energetickú úspornosť.


Značka ISOTRA je tradičným českým výrobcom tieniacej techniky, ktorý sa na trhu pohybuje už od roku 1992. Za ten čas sa ISOTRA stala významnou spoločnosťou, ktorá zamestnáva vyše 450 zamestnancov a vyváža svoje výrobky do viac ako 40 krajín sveta.


ISOTRA disponuje vlastným vývojovým pracoviskom, projekčnou kanceláriou, nástrojárňou, lisovňou termoplastov a taktiež rozsiahlymi výrobnými prevádzkami. Vďaka skvelému technickému zázemiu má zaregistrované už dva patenty a pravidelne sa zúčastňuje prestížneho veľtrhu tieniacej techniky R + T v Stuttgarte.


Aké žalúzie ISOTRA ponúka?


ISOTRA vyrába a predáva interiérové ​​aj exteriérové ​​žalúzie, látkové aj predokenné vonkajšie rolety, ale tiež treba siete proti hmyzu, ktoré najmä v lete zaistí pohodlné vetranie bez rizika.


Medzi výrobkami nájdete aj designové plissé rolety, moderné japonské steny, screenové rolety a markízy. ISOTRA pracuje tiež s využívaním slnečnej energie k energetickej úspore a ponúka solárne žalúzie, ktoré sú plne automatizované za nulovej spotreby energie - fungujú totiž na fotovoltaickom princípe premeny slnečného žiarenia na elektrickú energiu.


Okrem tieniacej techniky ISOTRA vyrába tiež komponenty, profilovacie trate, strižné nástroje a celé technologické celky pre výrobu žalúzií.


Spoľahlivý výrobca tieniacej techniky


Žalúzie a rolety od značky ISOTRA sa hodí do každého okna, okrem toho, že sú vysoko kvalitné a funkčné, sa tiež vyrábajú v mnohých farebných a rôzne vzorovaných variantoch. Hľadáte spoľahlivého dodávateľa tieniacej techniky? Stavte na ISOTRU!

Podobné odporúčané články: