Ytong vypísal súťaž o YQ stavbu

Kontakt:Bajkalská 25827 18, Bratislavatel: 02/58103051email: ytonglinka.sk@xella.comWeb: www.ytong.sk
Detaily o firme

Stavebný systém Ytong je pre svoju jednoduchosť a kvalitu jedným z najžiadanejších pri výstavbe rodinných domov. Výrobca Ytongu sa preto rozhodol zviditeľniť nápaditosť jednotlivých projektov a vypísal súťaž, v ktorej medzi troch výhercov z hlasovania verejnosti a jedného víťaza odbornej poroty rozdelia 100 tisíc českých korún.

 

Od septembra do konca novembra sa môžu všetci tí, ktorí dokončili a skolaudovali dom z Ytongu v posledných piatich rokoch prihlásiť do súťaže. Na webe https://yqstavba.ytong.sk/ sa zaregistrujú a vypíšu potrebné informácie o svojom projekte. Súťaž je otvorená pre novostavby aj rekonštrukcie. Web bude prepojený so sociálnymi sieťami, súťažiaci tak môžu ľahko zdieľať svoj projekt a získavať svojich fanúšikov. Cieľom súťaže je zapojiť tak čo najširšiu verejnosť, aby tu vyjadrila svoje názory a vymieňala si svoje skúsenosti s rôznymi typmi výstavby.

 

Prvé tri ceny určia hlasy publika súťaže. Víťaz získa 50 000 Kč, druhý 20 000 Kč a tretí 10 000 Kč. Výsledky budú verejne prístupné celú dobu a priaznivci súťaže tak môžu priebežne sledovať poradie.  Ytong však udelí ešte jednu cenu odbornej poroty. Ohodnotenie 20 000 Kč získa projekt, ktorý podľa názoru technických poradcov bude najzaujímavejší a prinesie inovatívny prístup do výstavby rodinných domov.

 

„Pre verejnosť bude web súťaže slúžiť aj ako platforma inšpirácie a skúseností s najrôznejšími možnosťami, ako stavať rodinný dom. Prínosom určite bude aj to, že sa ľudia môžu prihlásených majiteľov domov pýtať na najrôznejšie detaily a odporúčania," uvádza k súťaži Luděk Suchomel, vedúci marketingu.