Nerušený spánok v ríši rozprávok: Disney & VELUX Kolekcia na dobrú noc

Spolupráca Disney & VELUX priniesla na náš trh rozprávkové dizajny roliet

 

Aj keď leto máme mnohí veľmi radi, hlavne kvôli peknému počasiu a dlhým dňom, v otázke zdravého detského spánku práve dlhšie dni môžu znamenať menší problém. Negatívne ho môže ovplyvniť aj prebytok svetla. Tento problém vyrieši Disney & VELUX Kolekcia na dobrú noc.

Podobné odporúčané články: 

Preneste izbu vašich detí do inej galaxie!

Už 14. decembra 2017 príde do slovenských kín ďalšia časť ságy Star Wars™. Práve počas obdobia, kedy budú veľkí aj malí fanúšikovia žiť svetom Hviezdnych vojen, je ten správny čas preniesť aj ich izbu do inej galaxie.

Keď klíma nemusí ísť naplno

Dajte stopku rozpálenej domácnosti a znížte si náklady na pohodlie svojho bývania. Až 33 % nákladov na klimatizáciu je spojených s teplom zo slnečného žiarenia, ktoré do interiéru našich domácností a kancelárií preniká cez okná. Aj to je jeden z dôvodov, prečo za príjemnú teplotu v našom osobnom priestore vďačíme technológiám 3M™ Window Films. Navyše, okenné fólie od 3M chránia interiér aj počas chladného počasia tým, že odrážajú teplo zvnútra naspäť do miestnosti.

Nechajte teplo pred oknom!

Vonkajšia markíza VELUX sa postará o komfort v interiéri

 

Nech vám leto akokoľvek vyhovuje, asi sa nevraciate radi z práce do prehriateho interiéru. V prípade podstrešných priestorov vám s touto nepríjemnou situáciou pomôže napríklad vonkajšia markíza VELUX. Teplotu totiž znižuje až o 6°C.

Tieniaca technika ISOTRA: preverená kvalita aj design

Žalúzie, rolety, ale tiež treba siete proti hmyzu z rúk výrobcov ISOTRA sú vyrábané v Česku a opierajú sa o vlastné vývojové pracovisko, ktoré sa neustále snaží hnať nové technológie vpred a okrem kvalitnej regulácie slnečného svitu využiť tiež vplyvu tienenia na energetickú úspornosť.

Podobné odporúčané články: