Hľadať vo firemnom popise činnosti

Partneri adresára firiem

4heat je špecialista na vykurovanie hál, priemyselných objektov a dodávateľ výmenníkov spaliny / vzduch, voda / vzduch.

4heat ® dodávateľ vykurovania a vzduchotechniky. Ohrievače plynové Aermax, teplovodné Kalorifer, kotly Aquakond. Infražiariče tmavé, nízkoteplotné, svetlé, teplovodné a elektrické halogénové. Tepelné čerpadlá; Termokamery. Garancie, záruky, servis.

Výroba a dodávka kompletného sortimentu zariadení a prístrojov pre elektroinštalácie a rozvody nízkeho napätia v priemysle a v budovách.

Komplexné autorizované vypracovanie projektovej dokumentácie v oblastiach:

  • Vzduchotechnika
  • Chladenie
  • Klimatizácia

Společnost AMTEO je český výrobce plně automatických tepelných zdrojů na spalování biomasy - dřevních pelet, alternativních pelet a kukuřičného zrna.

Sme obchodná spoločnosť a vyše 21 rokov zastupujeme silné zahraničné značky – svetových výrobcov profesionálneho náradia. Dodávame vynikajúce stroje a unikátne technológie.

Medzinárodný odborný veľtrh vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky.

Komplexná ponuka technológií pre úpravu vody. Filtrácia v rozsahu zmäkčenia vody, odželeznenia a odmangánovania vody, pieskové filtrácie, horúcovodné filtrácie, demineralizácia vody vrátane staníc reverznej osmózy, odstránenie dusičnanov, filtrácia aktívnym uhlím atď.

- Výroba a dodávka kompaktných vzduchotechnických jednotiek Duplex s rekuperáciou tepla 
- Kompletné systémy pre vetranie (veľko) kuchýň 
- Úsporné systémy vetrania, vykurovania a chladenia rodinných domov a bytov 
- Zabezpečenie projektov, dodávky a montáže vrátane záručného a pozáručného servisu

Spoločnosť Attack s.r.o. je najväčší slovenský výrobca tepelnej techniky. Pričom zároveň ponúka najširší sortiment výrobkov na vykurovanie vrátane splyňovacích kotlov, kotlov na pelety, kotlov na tuhé palivo, kondenzačných kotlov alebo zásobníkov TÚV. Spoločnosť sa zaraďuje firmy so strednou veľkosťou s cca 5000 m2 zastavanej plochy a ďalšími 1000 m2 nezastrešenej plochy.

AVIP servis s.r.o. vykonáva:
- NONSTOP - Poruchová služba: voda, kanalizácia, elektrika
- Krtkovanie a čistenie kanalizácii
- Lokalizácia úniku vody (koreláciou, akusticky, vodíkom, kamerou)

Fasády, farby, lepidlá , zateplenie, omietky, potery, stierky, betóny.
Kvalita, rýchlosť, nadštandardné služby a dlhodobná starostlivosť o zákazníkov.

Regulačné a uztváracie guľové ventily
Zdvihové ventily PN16,PN25,PN40 

Sme výrobcami kotlov na drevnú hmotu najnovšej generácie vlastnej konštrukcie. Zaoberáme sa predajom tepelnej techniky, inštalačného materiálu: plyn, voda, kúrenie , vzduch.

- údržba a opravy spoločných častí a zariadení domu,
- spracovanie termínovníku jednotlivých revízií technických zariadení,
- preventívne protipožiarne prehliadky,

Zaoberáme sa výmenou stúpačiek a ležatých rozvodov vody, plynu, kanalizácie, a vzduchu. Výmena vodomerov, meračov tepla, podlahové kúrenie, hydraulické vyregulovanie UK a TÚV, a likvidácia azbestu. 

Výroba a predaj teplovodných automatických kotlov na štiepku, pelety, hobliny, piliny, mäkké brikety, fytomasu zn. HAMONT 40 - 500 kW. Vysoká účinnosť, GSM modul, odpopolnenie, ekonomika prevádzky. Vykonáváme montáž a sprevádzkovanie kotlov, záručný aj pozáručný servis, predaj náhradných dielov.

Cech je dobrovoľné profesijné združenie osôb a odborných firiem pôsobiacich v oblasti vykurovania, tepelnej techniky a inštalácií.

Tepelná izolácia Icynene vždy sama dokonalo zateplí, preto jej hovoríme Chytrá Izolácia®.

COMAP Praha, s.r.o. dceřiná společnost Francouzského výrobce topenářské techniky. Firma COMAP S.A. je členem holandské průmyslové skupiny Aalberts Industires a proto v rámci efektivity a racionalizace výroby jsou vzájemně využívány i výrobní kapacity a výrobky sesterských společností.