Inzercia na portáli

TZBportál ponúka možnosť umiestnenia bannerov, firemných článkov a upútaviek na Vaše firemné prezentácie, akcie, semináre, konferencie či iné akcie. Portál je pomocníkom, ktorý pomáha informovať o Vašej spoločnosti širokú odbornú verejnosť. Bannery na www.tzbportal.sk sú s preklikom na Vaše webstránky a umožňujú zvyšovať návštevnosť Vašich stránok. Tzbportál sa skladá z hlavnej stránky, ktorú vidia všetci návštevníci a sekčných stránok, ktoré vyhľadávajú návštevníci, ktorí hľadajú riešenia v konkrétnych situáciách.

 

REKLAMNÉ BANNERY

Bannery môžete umiestniť na hlavnej stránke, sekčnej stránke alebo na všetkých stránkach naraz. Výhodné je bannery umiestniť na obdobie pred začatím Vašej kamapane — napr. na nový produkt. Bannery si môžete vybrať podľa umiestnenia, veľkosti, alebo podľa času, na ktorý ho potrebujete. Odporúčame (hlavne nosné: LEADER A MEGABOARD bannery) si rezervovať s dostatočným predstihom, aby mohli byť umiestnené vtedy, keď to Vy budete potrebovať.

 

FIREMNÉ ČLÁNKY

Firemným článkom prezentujete na www.tzbportal.sk odborníkom a verejnosti Vašu novinku, technológiu či službu, s ktorou prichádzate na trh. Uverejnenie firemného článku je spoplatňované. Súčasťou článku je umiestnenie loga Vašej spoločnosti s kontaktmi, ktoré ste uviedli v Adresári firiem. Firemný článok sa uverejňuje na hlavnej strane a je súčasne zaradený podľa nomenklatúry v príslušnej sekcii. Doporučujeme kombinovať s bannerom. Podmienkou uverejnenia článku je byť Partnerom portálu alebo aspoň byť zaregistrovaným v Adresári firiem.

 

STAŇTE SA PARTNEROM TZBPORTÁLU

Partnerom tzbportálu je každý, kto sa podieľa na tvorbe a spolupracuje počas celého roka s portálom.

Podľa Vášho rozhodnutia sa môžete stať:

a)     Partner hlavnej stánky tzbportálu

b)     Partner sekčnej stánky tzbportálu

 

BENEFITY vyplývajúce z partnerstva na hlavnej/sekčnej stránke:

  • registrácia v ADRESÁRI FIRIEM
  • umiestnenie PARTNERS BANNERU na hlavnej/sekčnej stráne tzbportálu s preklikom na webstránku firmy
  • umiestnenie 12x firemného článku s obrázkami
  • umiestnenie pozvánok v KALENDÁRI AKCII na všetky akcie, školenia, semináre  na dobu maximálne 2 týždne na hlavnej strane portálu 
  • umiestnenie LEADER banneru alebo MEGABOARD banneru 2x ročne na  2 týždne  na hlavnej/sekčnej stánke portálu (termíny si nahlási klient podľa dostupnosti voľných umiestnení pri objednávke)

 

ADRESÁR FIRIEM

Každá zaregistrovaná firma je zverejňovaná so svojimi kontaktnými údajmi, s logom, webovou stránkou a popisom činnosti firmy. Byť zaregistrovaným v Adresári firiem Vás oprávňuje k tomu, aby ste mohli prispievať na www.tzbportal.sk  Vašimi článkami, pozvánkami na školenia, sympóziá alebo na iné aktivity. Adresár firiem je spoplatňovaný jednorazovým poplatkom. V prípade zmien vo Vašej firme je potrebné tieto zmeny oznámiť administrátorovi portálu.

PrílohaVeľkosť
tzbportal__partnerstvo.docx399.17 KB