Vitajte na www.tzbportal.sk!

TZBportál je najväčší slovenský portál z oblasti TZB, správy budov a stavebníctva. Je denne aktualizovaný a poskytuje najaktuálnejšie informácie z týchto oblastí, odborné články od renomovaných odborníkov a firiem z domova aj zo zahraničia. Okrem toho tu nájdete zákony, tabuľky, výpočty, diskusné fórum a galériu podujatí.

 

 

Tzbportál tvorí hlávná stránka a tri sekčné podstránky, z ktorej každá z nich sa venuje konkrétnejšie svojej oblasti, okruhom a problematikám. Každá sekčná stránka má rozdelené články do jednotlivých podkapitol. Podľa hľadaného výrazu nie je problém nájsť článok, resp. tematiku, o ktorú sa návštevník stránky zaujíma.

 

Na sekčných podstránkach nájdete:

 

KÚRENIE — VODA — PLYN

informácie o aktuálnych trendoch v oblasti vykurovania, vykurovacích systémov, vody, plynu, kanalizácie, klimatizácie, chladenia či vzduchotechniky. Zahŕňa informácie z oblasti úspor energií, využívaní obnoviteľných zdrojov energie, solárnych systémov. Táto sekcia je určená hlavne projektantom a realizačným firmám, ktorí pracujú v dotk­nutých odboroch.

 

STAVEBNÍCTVO

zaujímavé informácie o nových stavebných mate­riáloch a výrobkoch. Obsah tvoria odborné články a informácie s technickým popisom existujúcich materiáloch, výrobcoch, technológiách, stavebnej mechanizácie, konštrukciách a podobne. Je určená tým, ktorí sa zaujímajú o oblasť stavebníctva, stavebným firmám a odborníkom, ktorí pracujú v stavebníctve.

 

SPRÁVA BUDOV

odborné a firemné články o technických novinkách, postupoch a riešeniach pri obnove bytových domov, o produktoch pri zateplení, pri výmene okien, stúpačiek, oprave balkónov, striech. Ďalej poskytuje najnovšie informácie o legislatívnych, technických a finančných riešeniach pre bytové domy. Je určená všetkým tým, ktorých zaujíma alebo sa týka správa bytových a nebytových priestorov.